Vyvrácený strom - Kosoř

4. 2.2023 jsme v 10:23 hod vyjeli na hlášený spadlý strom do obce Kosoř. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že vzrostlý jasan brání průjezdu přes silnici. Za pomoci motorové pily jsme strom odstranili. Na místo dorazil též HZS Praha- stanice 8. Na základně jsme byli v 11:06 hod.

Členové zásahu: Libor Pavlík, Pavel Černý, Marek Jaroušek, Václav Fafejta, Libor Jaroušek, Martin Pavliš, David Maleček, Lukáš Rys a Lukáš Ouřada.


Vyproštění vozidla - Třebotov

27.12.2022 jsme v 19:35 hod. vyjeli na hlášené vytažení osobního vozidla v lese na konci ulice V Chatách. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o zapadlé policejní vozidlo 300 metrů v lese, které v těchto končinách úspěšně hledalo pohřešovanou osobu, ale bohužel se zahrabali. Po úzké lesní cestě naše CAS 20 neprojela a proto jsme čekali na velitelský vůz Ford Ranger (HZS Řevnice). Nakonec bylo vozidlo vytaženo terénní sanitkou Mitsubishi Pajero. Před samotným vyproštěním bylo třeba transportovat pohřešovanou osobu do sanitního vozu. Na základně jsme byli ve 20:29 hod. Nikdo se v černém lese neztratil. Na místě byla též Police ČR, HZS Řevnice a ZZS Trans Hospital.

Členové zásahu: Marek Jaroušek, Matěj Černý, Lukáš Rys, Libor Jaroušek, David Maleček, Lukáš Ouřada, Pavel Černý, Libor Pavlík a pantáta Ouřada


Transport pacienta - Třebotov

2. 12. jsme v 17:48 hod vyjeli na hlášený transport pacienta do místní nemocnice. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že je třeba pomoct s transportem pacienta z oddělení nemocnice do sanitního vozu. Na základně jsme byli v 19:05 hod.

Členové zásahu: Lukáš Rys, Libor Pavlík, David Maleček a Libor Jaroušek


Požár odpadu - Kuchař

31. 10. jsme v 18:34 hod vyjeli na hlášený požár odpadu do obce Kuchař. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že hoří hromada odpadu na ploše 20x5 m v plném rozsahu. Provedli jsme natažení dopravního vedení a 1x C proudu z levé strany hromady. Na dopravní vedení byly napojeny další C proudy. Z pravé strany hromady prováděli hasební práce kolegové z Vysokého Újezda. Velitel zásahu rozhodl o vyhlášení II. stupně poplachu. Na místě zasahovali HZS Řevnice, Příbram (vyšetřovatel požárů), JSDH Vysoký Újezd, Rudná, Jinočany, Solopisky, Ořech a Choteč. Na základně jsme byli ve 21:37 hod.

Členové zásahu: Matěj Černý, Libor Pavlík, David Maleček, Pavel Černý, Lukáš Rys, Libor Jaroušek a pantáta Ouřada.