2022

Požár bioodpadu - Třebotov

5. 5.2022 jsme v 1:45 hod vyjeli na hlášený požár pole u vysílače. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že hoří hromada dřeva a slámy na ploše 30 x 15 m. Použili jsme 2 x C proud. U rybníka jsme zřídili čerpací stanoviště a byla zřízena kyvadlová doprava vody. Po domluvě s velitelem zásahu jsme drželi na místě dohlídku do 8 hod. Na základně jsme byli v 8:25 hod. Na místo též dorazil HZS Řevnice, JSDH Solopisky, JSDH Ořech, JSDH Choteč a Policie ČR.

Členové zásahu: Marek Jaroušek, Lukáš Rys, Libor Jaroušek, David Maleček, Libor Pavlík, Václav Fafejta, Lukáš Ouřada a Ondra Fafejta.


Požár trávy, křoví - Choteč

26. 3. jsme v 11:05 hod vyjeli na hlášený požár travního porostu. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o požár trávy a křoví o rozloze 15 x 3 m. Na místě zasahovali kluci z JSDH Chotče 1 x C proudem. Pomáhali jsme s dohašováním a pro jistotu jsme prostor zkontrolovali termokamerou. Na místo též dorazil HZS Řevnice. Jsme rádi, že jsme se u zásahu mohli opět setkat s naším bývalým trambusem, který věrně slouží v Chotči. Na základně jsme byli v 11:56 hod.

Členové zásahu: Marek Jaroušek, David Maleček, Libor Pavlík a Pavel Černý.


Požár komínu - Třebotov

23 .2. jsme v 17:32 hod vyjeli na hlášený požár komínu do ulice Na Vršku. Po příjezdu na místo jsme za pomoci 4 dílů nastavovacího žebříku provedli zasypání komínu štěrkem. Preventivně bylo nataženo dopravní vedení C k budově. Termokamerou jsme zkontrolovali vnitřní části budovy a to především v podkroví. Komín vyčistili a vybrali. Na místo též dorazil HZS Řevnice a Policie ČR. Na základně jsme byli v 19:11 hod.

Členové zásahu: Lukáš Ouřada, Marek Jaroušek, Libor Pavlík, David Maleček, Pavel Černý, Libor Jaroušek, Lukáš Rys, Václav Fafejta, Ondra Fafejta a Martin Pavliš.


Odstranění stromu Solopisky

17. 2. jsme vyjeli na hlášené odstranění stromu do ulice Za Studánkou, Solopisky. Po příjezdu jsme zjistili, že na místě již zasahují kolegové ze Solopisk. Pomohli jsme s odstraněním rozřezaných větví, otočili jsme se, zamávali a jeli domů. Na základně jsme byli ve 12:14 hod.

Členové zásahu: Libor Pavlík, Libor Jaroušek, Václav Fafejta, Martin Pavliš a pantáta Ouřada