2010

TŘEBOTOV OKRSEK

15.5. Jsme hostili okrskovou soutěž na místním fotbalovém hřišti. Před zahájením bylo třeba vytyčit dráhu a pod základnu dát koberce. Začátek soutěže byl v 11.00 hod. Soutěže se zúčastnilo 5 družstev mužů a 1 družstvo žen. Náš útok proběhl bez chyby, pokud nebudeme počítat ten upadlý koš, který se válel na zemi jak pytel brambor. Díky této nepříjemnosti jsme skončili na krásném 4. místě a jak říká pantáta Ouřada "prohráli jsme, vem to ďas, příště vyhrajeme zas".

JINOČANY JŮN

8.5. Memoriál J. Juna byl naší první soutěží v letošním roce. Obhajovali jsme loňské první místo. Konkurence družstev byla tentokráte o něco silnější, neboť dorazila i některá družstva z Prahy. Memoriál jsme vyhráli časem 19,76s

NUČICE ŠVESTKA

20.6. Naše soutěžní družstvo se zúčastnilo memoriálu Karla Švestky v Nučicích. První kategorie byly děti, kde jsme mohli shlédnout dovednost možná našich budoucích soupeřů. Dále vyrazily na trávník ženy. My jsme šli na řadu jako první v kategorii muži. Útok se rozběhl na dobrý čas, ale co se nestalo. Savice v kádi nechtěla být, protože jí byla asi zima. Koš se ocitl nad hladinou a to zapříčinilo nenalití a ztrátu 3 sekund a iluzí na první místo. S časem 23.35 jsme skončili na 3. místě. No posuďte sami dle výsledků, jak těsné to bylo. Kam se hrabe elektronická časomíra, v Nučicích mají "kačírkoměřič".

Sestava - koš: Libor Jaroušek, savce: Pavel Šafra, mašina: Marek Jaroušek, béčkař: Lukáš Ouřada, troják: David Maleček, levý proud: Honza Kadlec, pravý proud: Lukáš Rys

HOSTIVICE

12.6. Soutěž k výročí 120.letům založení SDH Hostivice. Samotná soutěž začínala od 13. hod., ale již od rána byla k vidění hasičská technika historická i současná. První soutěžící byly děti, dále následovaly ženy a nakonec muži. Naše družstvo šlo na řadu jako 4. a v netradiční sestavě se stopky zastavily na čase 21.64s, což nakonec stačilo na první místo. Kluci z Hostivic vybrali čupr místo k pořádání oslav, nemluvě o krásném počasí.

CHOTEČ FLORIÁN

28.8. soutěž, kam jsme jeli v dosti pozměněné sestavě, jelikož na 4 postech běželi náhradníci, začala od 10 hod. Na soutěž v Chotči jsme jeli v dosti pozměněné sestavě, jelikož na 4 postech běželi náhradníci. Tuto soutěž jsme brali hlavně jako cvičení pro členy, kteří často nejezdí. Hlavní cíl týmu byl, aby se Jirka Hellou Kadlec nezranil a přežil. Tento cíl jsme dokázali a dokonce jsme skončili na krásném 3. místě. Za námi byli již jen holky z Hostivice a před námi Choteč a na prvním místě Hostivice muži. Zkrátka, zábavný a pohodový útok, při kterém jsme se kochali okolní krajinou.

Sestava: koš: Martin Tomko, savce: Martin Podzemský, mašina: David Maleček, béčka: Jirka Kadlec (hrdina dne), troják: Libor Jaroušek, levý proud: Aleš Pietrula, pravý proud: Lukáš Rys

JINOČANY NOČNÍ

18.9.jsme se od 20.hod. zúčastnili naší poslední soutěže v roce 2010, a to Jinočanská noční. Do Jinočan jsme přijeli s obměněnou sestavou. Na start jsme šli jako 5. z 6ti družstev. Na danou sestavu se útok vydařil, pokud nebudeme počítat to zapojené béčko přes zub na trojáku a to nekonečné stříkání Honzy K. na pravém proudu, který když má jednou v ruce proudnici, tak toho využije a stříká a stříká a stříká a né a né se trefit. Bohužel, pokud se má na noční soutěži zaběhnou kvalitní čas je třeba, aby běželo secvičené družstvo, které to dělá i poslepu, ale není důležité vyhrát, ale přežít.

Sestava: koš-Libor Jaroušek, savce-Pavel Šafra, mašina-Marek Jaroušek, béčka-Lukáš Ouřada, troják-David Maleček, levý proud-Lukáš Rys, pravý proud- Honza Kadlec