28. 9. jsme vyrazili asi na poslední dětskou soutěž v tomto roce a to na Cholupické šedesátky. Jedná se o disciplínu 60 m přes překážky dle směrnic Plamene. Za náš sbor se zúčastnili 3 mladší žáci a 4 starší žáci. Všechny děti doběhly a opět byly pašáci.

29.6. Nučice Memoriál Karla Švestky

18. 5. tento den proběhla dětská soutěž Plamen v Bojanovicích. Na soutěž jsme přijeli s jedním družstvem starších, kteří byli doplněni dětmi mladšími. I přes tuto skutečnost se děti s disciplínami popraly statečně a bojovaly jak tygři. Dokonce u královské disciplíny požární útok skončily na 2. místě. Celkově skončily na krásném 8. místě. Všechny děti jsou pašáci.

20. 4. si jeli mladí hasiči procvičit útoky do Kostelce nad Černými Lesy. Měli jsme družstvo mladých i starších. Útoky byly na 3 pokusy. I přes drobné chyby skončili starší na 4. místě a mladší na krásném 13. místě. Jako vždy jsou děti pašáci.

7. - 9. 5. jsme se s dětmi vydali na hasičské soustředění do kempu v Chrustenicích. Děti se zde připravovaly na blížící se soutěž Plamen. Kromě pilování disciplín hrály různé hry. Domů se vrátily všechny děti bez újmy.

6. 4. se vydali mladí hasiči do Lidic na soutěž Železný hasič. Všichni disciplinu dokončili. Do finálních běhů se dostal Karel Formánek a Šimon Fafejta. Všichni jsou pašáci.