6. 4. se vydali mladí hasiči do Lidic na soutěž Železný hasič. Všichni disciplinu dokončili. Do finálních běhů se dostal Karel Formánek a Šimon Fafejta. Všichni jsou pašáci.


20. 4. si jeli mladí hasiči procvičit útoky do Kostelce nad Černými Lesy. Měli jsme družstvo mladých i starších. Útoky byly na 3 pokusy. I přes drobné chyby skončili starší na 4. místě a mladší na krásném 13. místě. Jako vždy jsou děti pašáci.


7. - 9. 5. jsme se s dětmi vydali na hasičské soustředění do kempu v Chrustenicích. Děti se zde připravovaly na blížící se soutěž Plamen. Kromě pilování disciplín hrály různé hry. Domů se vrátily všechny děti bez újmy.


18. 5. tento den proběhla dětská soutěž Plamen v Bojanovicích. Na soutěž jsme přijeli s jedním družstvem starších, kteří byli doplněni dětmi mladšími. I přes tuto skutečnost se děti s disciplínami popraly statečně a bojovaly jak tygři. Dokonce u královské disciplíny požární útok skončily na 2. místě. Celkově skončily na krásném 8. místě. Všechny děti jsou pašáci.


29. 6. 2019 jsme se vydali na další soutěž v tomto roce a to do Nučic, kde proběhl od 13 hod Memoriál Karla švestky. Do Nučic jsme přijeli s jedním družstvem mužů, jedním mladších dětí a jedním starších dětí. Soutěž se konala na 2 pokusy. Děti bojovaly jako tygři a vybojovaly 4. a 5. místo. Mužům se počítal lepší čas 19,22 s a s tímto jsme skončili na 1. místě. Počasí bylo krásné a občerstvení také. Škoda, že nedorazilo více družstev. 

Sestava děti: koš- Michal Jaroušek, savce-Filip Jaroušek, mašina- Marcela Kozáková, béčka- Tomáš Ouřada , rozdělovač - Šimon Fafejta + Bára Ouřadová, levý proud- Filip Arvaj, pravý proud - Karel Formánek + Bert Fafejta.

28. 9. jsme vyrazili asi na poslední dětskou soutěž v tomto roce a to na Cholupické šedesátky. Jedná se o disciplínu 60 m přes překážky dle směrnic Plamene. Za náš sbor se zúčastnili 3 mladší žáci a 4 starší žáci. Všechny děti doběhly a opět byly pašáci.