2018d

17 .3. jsme vyrazili na dětskou soutěž do Středokluk. Jednalo se o uzlovou štafetu. Měli jsme 1 družstvo mladších a 1 starších. Obě družstva vázala uzly jako pavouci. Nikdo se nezamotal . Mladší i starší štafetu dodělali a umístili se i na krásných místech uprostřed soutěžního pole. 


19. 5. od ranních hodin začala soutěž Plamen v Libni, kam jsme se vydali s družstvem starších dětí. Jelikož družstvo bylo doplněno 3 mladšími žáky , tak jsme jeli do Libně hlavně pro zkušenosti. Tato soutěž je tvořená z 5 disciplín. Štafeta dvojic, štafeta CTIF, štafeta 4 x 60 m, požární útok CTIF a požární útok s vodou. Děti bojovaly, jak nejlépe mohly a díky jejich úsilí jsme nakonec skončili na krásném 9. místě z 9. 


25. - 27. 5. jsme se vydali na soustředění mladých hasičů do Chrustenic. Hlavní téma byl požární útok, který jsme hodně intenzivně trénovali. Takže děti běhaly, motaly hadice a zase běhaly. Útok jsme za 2 dny hodně vypilovali a už se těšíme, až vynaložené úsilí využijeme na soutěži v Nučicích.


16. 6. tento den jsme měli vyrazit na soutěž do Nučic, ale na poslední chvíli byla tato soutěž zrušena. Tak jsme alespoň s dětmi vyrazili na soutěž do Bojanovic. Postavili jsme 1 družstvo starších a 1 mladších. Útoky byly na dva pokusy. První nám u obou družstev moc nevyšly, ale u druhých pokusů si čas hodně vylepšily. Mladší skončily na 4. místě s časem 33.43 s. Starší skončily na 2. místě s časem 23.88 s. Všechny děti jsou pašáci. 


29. 9. jsme vyrazili na dětskou soutěž do Bojanovic a to s jedním družstvem mladších dětí a jedním starších. Útoky byly na dva pokusy a počítal se lepší. Mladší skončili na krásném 6. místě ze 7 a starší na 3. místě z 5. Všechny děti běžely jak hurikáni a opět byly jako vždy pašáci.