2021

Duben 2021

1. 4. jsme na apríla přivezli od kolegů z Radotína staronovou cisternu. Jedná se o CAS Iveco Magirus 4x4, voda 3000 litrů / pěna 300 litrů, která v létě nahradí naši CAS 25 Š706. Rozhodování bylo těžké, ale po zhodnocení plusů a mínusů jsme se k tomuto kroku rozhodli. Děkujeme vedení městské části Praha 16 -Radotín a kolegům z JSDH Radotín za možný bezúplatný převod. O voze budeme více informovat po zařazení do výjezdu.


3. 4. jsme měli cvičení jednotky. Opět bylo zopakováno vše potřebné, co užijeme u zásahů.

8. 4. zásah, požár sila ...více sekce ZÁSAHY

10. 4. po roční pauze proběhl tento den sběr železného šrotu a elektroodpadu. Jako každý rok, tak i letos bylo co nakládat. 

Další události: Na florbale nefuníme, každý funí sám v lesích . Nedělní běhy jsou i tento měsíc.Mladí hasiči mají stále prázdniny


Březen 2021

6. 3. jsme měli pravidelné cvičení jednotky. I tento den jsme si zopakovali vše potřebné, co u zásahů využijeme. Také proběhly kondiční jízdy, obsluha agregátů a kontrola výstroje a výzbroje.

26. 3. schůze výboru opět přes ten internet

27. 3. zásah, požár ... více ZÁSAHY

Další události:

Mladí hasiči stále odpočívají.

Místo pátečních florbalů má každý individuální trénink. Pro porovnání kondičky jsme zavedli nedělní běhy lesem samozřejmě za bezpečnostních opatření.


Únor 2021

6. 2. pravidelné cvičení jednotky. Opět jsme si zopakovali u cvičných zásahů potřebné věci, které užijeme u zásahů reálných. Během kondičních jízd jsme navštívili kolegy ze Solopisk, kde jsme si též udělali jeden cvičný zásah.

10. 2. technický zásah - transport pacienta.  více ...ZÁSAHY

24. 2. zásah, požár. více ... ZÁSAHY

26. 2. schůze výboru. Opět přes ten intérnet.

27. 2. jsme na žádost místního občana provedli kácení vzrostlé třešně. Díky malému volnému prostoru kolem stromu jsme museli kácení provést díky lanové technice. Nikdo nespadl. Nikdo se nepodřezal.

Další události:

Na florbale opět nefuníme

Mladí hasiči mají stále hasičské prázdniny


Leden 2021

2.1. jsme měli pravidelné cvičení jednotky. Opět jsme byli nuceni cvičení lehce zkrátit a provést nezbytné činnosti. Obsluhu agregátů, kontrolu techniky, výstroje a výzbroje a kondiční jízdy.

19.1. se v hasičárně prováděly sondy základů, zdiva a stropů. Bylo zapotřebí přeparkovat auta a přendat věci, aby se mohly provést výkopové práce. Sondy se dělají z důvodu budoucí přestavby obecního úřadu.

29.1. schůze výboru opět přes ten internet.

Další události:

Na florbale opět neběháme, protože ten zlý strejda Kovid nám to zakázal. Kdo může tak lítá po lese.

Mladí hasiči se ze stejného důvodu také nescházejí.