zásahy 2012

Požár osobního automobilu

9.11. ve 3:04 hod. jsme vyjeli na požár osobního automobilu do ulice V Lesoparku. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že se jedná o požár OA v plném rozsahu.Použili jsme 1 x C proud se smáčedlem a 3 členové zasahovali v DT (dýchací technika) Saturn S5. Lokalizace požáru ve 3:13 hod. Místo jsme nasvítili 2x1000W. Na místo též dorazil HZS Řevnice, policie ČR a vyšetřovatel HZS. Na základně jsme byli ve 4:37 hod.

Členové zásahu: Libor Jaroušek, Lukáš Ouřada, Aleš Pietrula, Václav Fafejta, Lukáš Rys, David Maleček, Milan Bártl, Jiří Paleček


Požár bioodpadu II.

19.9.2012 - jsme v 17:06 hod vyjeli na opětovný zásah požáru bioodpadu v ulici U Kovárny. Hromada pouze doutnala a pravděpodobně 150 vytočili obyvatelé okolních domů, které obtěžoval zápach. Na místo dorazil HZS- Řevnice a Policie ČR. Na základně jsme byli 18:37 hod.

členové zásahu: Libor Jaroušek, Lukáš Ouřada, pantáta Ouřada, Lukáš Rys, David Maleček


Požár bioodpadu

17.9.2012 - jsme v 15:23 hod. měli výjezd na požár bioodpadu v ulici U Kovárny, který pravděpodobně způsobilo pálení větví vedle hlavní hromady.Na místo zásahu dorazil HZS- Řevnice, Policie ČR. Na základně jsme byli v 18:30 hod.

členové zásahu: Lukáš Rys, Libor Jaroušek, David Maleček, Martin Podzemský, pantáta Ouřada.


Kácení smrků u kostela

7.9.2012 - jsme měli na žádost církve a následně OÚ technický zásah na pokácení šesti vzrostlých smrků za kostelem.Část smrků měla narušené kořeny a hrozilo jejich vyvrácení. Zásah trval od 8.00-15.00 hod. Z důvodu malého prostoru v okolí bylo zapotřebí provést postupné odřezávání z plošiny. Okolní ploty, střecha kostela a všichni členové přežili bez újmy.

členové zásahu: Martin Podzemský, Libor Jaroušek, Václav Fafejta, Karel Bártl, Pavel Zeman, Marek Jaroušek


Požár plotu v ulici na Potoce

ve 12.15 hod. nám byl nahlášen požár plotu v ulici Na Potoce. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o požár dřevního odpadu a části plůtku sousedního pozemku v ulici Homolka.Na místě zdárně hasili sousedé zahradní hadicí, čímž požár zlikvidovali před naším příjezdem. Zahradní hadicí bylo provedeno dohašení . Na místo dorazil HZS Řevnice , JSDH Choteč a MP Černošice. Zásah trval 30 min.


Vyproštění Strakapouda

jsme v 10:15 hod. měli zásah na vyproštění mláděte Strakapouda.Mládě mělo svoji mladickou nerozvážností zaklíněnou nohu mezi dráty na sloupu s el. kabelem. Zmožené zvíře jsme vysvobodili a po zjištění zdravotního stavu jsme se ho rozhodli převézt do záchranné stanice pro divoká zvířata. Mládě přežije, ale s největší pravděpodobností přijde o pravou nohu.


Technický zásah - čerpání studny v ulici Hlavní 85

jsme v 17.00 hod. vyjeli na žádost majitele nemovitosti na technický zásah do ulice Hlavní 85.jednalo se o odčerpání vody ze studny, která byla znečištěna splaškovou vodou. Čerpání jsme provedli za pomoci čerpadla na CAS. Na základně jsme byli v 18.00 hod.