2016

Technický zásah - spadlý strom

11. 12. jsme v 11:26 hod vyjeli na hlášený spadlý strom do ulice Hlavní.Po příjezdu bylo zjištěno, že se jedná o zlomenou břízu, která spadla na komunikaci a bránila jednomu jízdnímu pruhu. Za pomoci motorové pily byl kmen rozřezán a komunikace byla uklizena . Na místo též dorazil HZS Řevnice a PČR. Nikdo si neuřízl žádnou ruku. Na základně jsme byli v 11:51 hod.

Členové zásahu: Lukáš Ouřada, David Maleček, Lukáš Rys, Pavel Černý, pantáta Ouřada.Požár kontejneru

1.11. jsme v 0:14 hod. vyjeli na hlášený požár kontejneru na směsný odpad do ulice K Mejtku.Použili jsme 1 C proud, udělali kontejnerovou polévku vypustili vodu a jeli na základnu. Na základně jsme byli v 00:46 hod. Na místo dorazil též HZS Řevnice a MěPČernošice.

Členové zásahu: Lukáš Rys, Libor Jaroušek, David Maleček, Lukáš Ouřada, Pavel Černý, pantáta Ouřada.Bodavý hmyz II.

24.8. jsme v 18:30 vyjeli do ulice Nad Úvozem na likvidaci bodavého hmyzu..Během výměny staré střešní krytiny bylo objeveno několik menších vosích hnízd a vosy ohrožovali okolí. Bylo použito chem. prostředků. Nikdo nebyl popíchán a na základně jsme byli za 30 min.

členové zásahu: David Maleček, Lukáš Rys, Libor Jaroušek, Marek Jaroušek, Pavel ČernýBodavý hmyz

4.8. jsem měli v 17:05 hod technický zásah v ulici K Březinám na zneškodnění bodavého hmyzu.Jednalo se o sršně, které obtěžovaly majitele domu. Zásah trval 45 min. Nikdo nebyl opíchán.Požár lesa na Babce

2.5. jsme v 0:54 hod. vyjeli na hlášený požár lesa na Babce.Jednalo se o cca půl hektaru lesa. Po příjezdu na místo jsme doplnili vodu do CAS 32T815 JSDH Černošice a na žádost velitele zásahu jeli do Třebotova zřídit čerpací stanoviště k rybníku u OÚ . Na základně jsme byli ve 2:25 hod.

členové zásahu: David Maleček, Martin Podzemský, Libor Jaroušek, Pavel Černý, Lukáš Ouřada, Václav Fafejta, Jirka Paleček, Milan Bártl.Požár nákladního automobilu

16.2. jsme ve 12:33hod. vyjeli na hlášený požár nákladního automobilu.Po příjezdu na místě již zasahoval HZS Praha stanice 8 vysokotlakým proudem. Před příjezdem jednotek majitel vozu uhasil požár, takže vysokotlak byl na dohašení. My jsme začali řídit dopravu a odklánět do bočních ulic Třebotova. Ulice hlavní nebyla průjezdná. Na místo též dorazil HZS Řevnice, JSDH Choteč a policie ČR. Na základně jsme byli ve 13:11 hod.

členové zásahu: Lukáš Rys, Václav Fafejta, pantáta Ouřada, David Maleček, Libor Jaroušek, Marek Jaroušek, Martin Kodým.Požár RD v ulici U Hřiště


1.1. v 1:46 hod. jsme vyjeli na hlášený požár RD do ulice U Hřiště. Těsně po našem příjezdu na místo dorazil HZS Praha. Průzkumem bylo zjištěno, že se jedná o požár v obývacím prostoru RD se zakouřením celého RD. Byl natažen 1x vysokotlaký proud z CAS 20 (HZS Praha). Na žádost velitele zásahu naše jednotka provedla průzkum v IDP v přizemí a následně i v patře. Provedli jsme předlékařské ošetření 1 osoby na popálené noze. Na žádost majitele objektu jsme s JSDH Choteč odpojili a vypustili vodovodní přípojku. Po vyšetření události jsme s HZS Řevnice provedli vynesení ohořelých věcí před dům a zajistili rozbité dveře do obývacího pokoje. Na místě též zasahovala ZZS, policie ČR, vyšetřovatel HZS, Městská policie. Na základně jsme byli ve 4:39 hod.

Členové zásahu: David Maleček, Libor Jaroušek, Lukáš Ouřada, Martin Tomko, pantáta Ouřada,Pavel Černý, Milan Bártl.