2016

JINOČANY okrsek

7.5. jsme se vydali na naši letošní první soutěž, a to do Jinočan. Začátek byl od 14 hod. Nejprve jsme jako vždy šli na pořadové cvičení, kde nás prověřil Pepa Svoboda z Chotče. Prošli jsme. Následně jsme vyrazili na přípravu útoku. Na danou situaci se útok povedl. Běželi jsme v 6, a i přes tento hendikep jsme skončili na 1. místě, a tím jsme obhájili loňské vítězství. Na start jsme šli již s vědomím 1. místa, jelikož poprvé v historii na tuto soutěž dorazilo jen jedno družstvo mužů, a to Třebotov a družstvo ze Solopisk za ženy.

sestava: koš - Libor Jaroušek, savce - Martin Podzemský, mašina - Marek Jaroušek, béčka spoj + levý proud Lukáš Rys, troják + béčka natažení - David Maleček, pravý proud - Lukáš Ouřada

FLORIÁN CHOTEČ

18.6.

NUČICE ŠVESTKA

25.6. naše třetí soutěž tohoto roku byl memoriál Karla Švestky v Nučicích. Tato soutěž byla pro nás jiná v tom, že s námi jely soutěžit i naše děti. Na fotbalovém hřišti byly připraveny 2 dráhy. Jedna pro dospělé a druhá pro děti. Každé družstvo mělo dva pokusy. Muži měli první útok za 20,09s, který se také počítal. Druhý jsme měli výborně rozběhlý, pravý proud sestříkl v 17 s, bohužel Pája dostal klepotici nezapojil proudnici a koncovkou dostal přes palec. I přesto útok dokončil. Nakonec jsme skončili na 1. místě. Naše děti běžely útok s vodou poprvé a první pokus udělaly za 37,22s a druhý si vylepšily o 7 sekund. Skončily na bramborovém 4. místě. I tak to jsou pašáci.

sestava muži: koš Libor Jaroušek, savce Martin Podzemský, mašina Marek Jaroušek, béčka- Lukáš Ouřada, troják David Maleček, levý proud Pavel Šafra, pravý proud Lukáš Rys

sestava děti: koš: Michal Jaroušek, mašina Jindra Kozák, béčka Tomáš Ouřada, troják Saša Kozák + Dan, levý proud Filip Arvaj, pravý proud Karel Formánek

výsledky: muži: