2008

2008

Hořící kontejner


23.11. požár kontejneru ulice v Chatách

Členové zásahu: Davídek Malečků, Libor Jaroušek,Honza Kadlec


Bouře zasáhla i Třebotov

25.6. Včerejší bouře se nevyhnula ani Třebotovu. Měli jsme plné ruce práce.


Rojení sršňů

27.4. ve 12:08 hod nám bylo nahlášeno rojení sršňů v ulici Hlavní. Po příjezdu jsme zjistili, že se jedná o vosy, které se začínaly zabydlovat pod přístřešek nad vchodovými dveřmi. Vosám jsme domluvili a zneškodnili je.


Hořící kontejner 

6.3. ve 22:17 hod. nám byl nahlášen hořící plastový kontejner na papír v ul. Hlavní. Na místě zásahu jsme byli ve 22:27 hod. Kontejner se již snažila hasit pí. Mašková zahradní hadicí, ale bohužel marně. Náš úkol spočíval v rozhrnutí zbytků a dohašení . V hasičárně jsme byli ve 23.00 hod. Bylo velké štěstí, že od ÚMYSLNĚ zapáleného kontejneru nechytla dvě poblíž zaparkovaná auta. Tuto noc ještě v 00.00 hod., pravděpodobně parta těch samých "vylízaných magorů" podpálila ještě jeden kontejner u OÚ.

Členové zásahu: Davídek Malečků, Libor Jaroušek, Rys Lukáš, Ouřada Lukáš, Podzemský Martin a Jan Hellou Kadlec


Vylovení kontejneru

3.3 jsme měli v 10.10 hod zásah v podobě vylovení kontejneru na plasty z rybníka u OÚ. Pravděpodobně někomu překážel.

Za pomoci háku a lidské síly se kontejner přitáhl k břehu a vylovil. Takový úlovek v tomto rybníce nikdo nikdy neměl.

Členové zásahu: staří fotři - František Jaroušek, Karel Bártl, Milan Bártl a Zdeněk Chlaň.


Vichřice "Emma"

1.3. Vichr z hor začal shazovat tašky z třebotovského kostela sv. Martina na silnici. Takže jsme označili místo u kostela "mlíkem" a informovali majitele, který zajistil pokrývače.


Pád psa do jímky

9.2. ve 12.55 hod operační důstojník HZS nahlásil pád psa do jímky v ulici Hlavní. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o nezajištěný výkop pro jímku, cca 3.5m hluboký a na dně na nás kouká vyděšený vlčák. Připravili jsme žebříky, lana a vyčkali na příjezd majitele psa. Na místo také dorazil HZS Řevnice a společnými silami jsme psa vytáhli. Je k nevíře, že pes kromě šoku neměl žádnou újmu. Před odjezdem jsme výkop zajistili. Ve 13.30 jsme byli zpět v hasičárně.

Členové zásahu:
Libor Jaroušek, Jan Hellou Kadlec 2, Davídek Malečků, Milan Bártl


Hořící kontejner 

13.1. jsme ve 13.40 hod. zasahovali u hořícího kontejneru v ulici K Mejtku. Někdo do něj vysypal žhavý popel a nám nezbývalo, než si zahrát na popeláře a kontejner vysypat, prohrabat a zalít vodou.

Členové zásahu:
Milan Bártl, Davídek Malečků, Libor Jaroušek