2011

JINOČANY  JUN

21.5.Naše první soutěž v tomto roce byl Memoriál Jaroslava Juna v Jinočanech. Na soutěž jsme přijeli ve změněné sestavě. Běželo se na dvě kola. Jako vždy jsme na této soutěži běželi v zásahových botách a PSII. Elasťáky jsme nechali doma. Největší problém jsme čekali na pravém proudu, kam byl přiřazen Chlupáč, který od samého začátku tvrdil, že tam nedoběhne. Měl pravdu, nedoběhl, ale díky zkušeným hmatům a chvatům zkrotil divokou hadici a se 4 sekundovým prostřikem dokončil útok. I přes tyto nedostatky jsme skončili na druhém místě za Lhotkou u Berouna.

Sestava: koš-Libor Jaroušek, savce-Martin Podzemský, mašina- Marek Jaroušek, béčka- Martin Tomko, troják- David Maleček, levý proud- Lukáš Rys, pravý proud- Lukáš Ouřada

JINOČANY OKRSEK

28.5.2011 jsme vyrazili na okrskovou soutěž v Jinočanech. Začátek byl ve 14.00 hod. Útok proběhl bez větších problémů a s časem 19.75s jsme skončili na prvním místě.

Sestava: koš: Libor Jaroušek, savce: Martin Podzemský, mašina: Marek Jaroušek, béčka: Lukáš Ouřada, troják: David Maleček, L proud: Lukáš Rys, P proud: Pavel Šafra

ZLATNÍKY OKRES

11.6.2011 - jsme po delší odmlce vyrazili na okresní kolo v požárním sportu, který se konal ve Zlatníkách na fotbalovém hřišti. Jeli jsme sem bez tréninků a tudíž i bez ambicí na pořádné umístění. První disciplína byla 100m s překážkami. Běželi všichni a všichni doběhli a splnili. Další disciplína byly štafety. Běželi obě dvě. První elitní a druhá tzv. štafeta kriplů (tento název je pouze pracovní a používáme ho každý okres). Štafety doběhly do cíle obě. Následoval útok, kde byla jednotná mašina pro všechny. Útok jsme provedli bez zjevných chyb. Trochu nás potrápily nástřikové terče, kde jsme prostříkli. Celkově jsme skončili na 5. místě.

Sestava: Libor Jaroušek, Martin Podzemský, Marek Jaroušek, Lukáš Ouřada, David Maleček, Lukáš Rys, Pavel Šafra, Honza Kadlec

NUČICE ŠVESTKA

19.6. jsme se vydali na memoriál Karla Švestky do Nučic. Soutěž byla na 2B a na nástřikové terče. Zúčastnilo se celkem 8 družstev mužů, 3 žen a dokonce 3 družstva dětí. První šly na řadu děti, následovaly ženy a poté šli na věc chlapáci. Po našem prvním pokusu jsme proudaře přehli přes koleno, protože né a né sestříknout terč. Při druhém pokusu proudaři měli menší prostřik a s časem 18:97 s jsme skončili na 1. místě. Překvapením dne byli pro nás kluci ze Solopisk, kteří se konečně po 93 letech zúčastnili soutěže.

CHOTEČ FLORIÁN

27.8.2011 - Jsme vyrazili na Choteč, kde od 10 hod. začala soutěž sv.Florián.Sestavu jsme měli silně proházenou . I přesto, že běželi 3 náhradníci, útok jsme dokončili. První náhradník byl Martin Tomko-Tomkobrk, který dostal post savcaře. Na otázku na startovní čáře "jaký konec mám brát" jsme nereagovali. Druhý náhradník byl René Král. Dostal post béčkaře a běžel. Nešel, neklusal, ale skutečně běžel jako hurikán. Třetí náhradník byl Honza Kadlec, který běžel na proudu. Doběhl a neměl ani klepotici rukou. Celkově jsme skončili na prvním místě s časem 24,13s. Druzí byli kluci z Chotče 28,82s. a třetí ženy z Hostivice, které měli N. Na závěr předvedly útok i děti z Hostivice s časem 36,78s.

Sestava: koš- Libor Jaroušek, savcař-Martin Tomko, mašina- Marek Jaroušek, B- hasičský Král René, troják- David Maleček, L proud- Pavel Šafra, P proud- Honza Kadlec

JINOČANY NOČNÍ

8.10.2011 - Jsme vyjeli na poslední soutěž tohoto roku a to do Jinočan. Od 20.00 hod začala Jinočanská noční. Na řadu jsme šli až poslední. Útok proběhl na danou situaci v pořádku. Problém měl pouze Mára, kterému díky tmě při zavírání kohoutu sjela ruka a přivřel druhý, což nás stálo cca 2 sekundy. I přes tuto chybu jsme skončili na prvním místě. I přes to, že je teprve podzim, byla zima jak v zimě. Výsledné časy bohužel nemáme,protože jsme je nestihli vyfotit .

Sestava: koš-Libor Jaroušek, savce- Martin Podzemský, mašina- Marek Jaroušek, béčka- Honza Kadlec, troják- David Maleček, pravý proud- Lukáš Rys, levý proud- Pavel Šafra