Úvodní strana Zásahy Zásahy 2009

Záchrana ryb

Email Tisk
Zasahy

v 7.40 hod. jsme na požádání OÚ zahájili akci na záchranu ryb, jelikož v rybníce ubyla voda a dlouho nepršelo, ryby se začaly nejspíš dusit, možná i topit , takže jsme použili plovoucí a 4 hodiny jsme vrčeli a okysličovali. Jestli to mělo smysl se zjistí za pár dní, pokud je nebudeme muset lovit na hladině.

Celý článek...
 

Zásah - vosí hnízdo

Email Tisk
srsni

v 17.48 hod. jsme vyjeli na vosí hnízdo do ulice U Lesa. Hnízdo bylo pod krovem ve výšce cca 5 metrů nad zemí. Na boj zblízka byl vybrán Dejvy, který má nejsilnější kůži, která by ho při případném bodnutí ochránila. Jako návnada byl zvolen Chlupáč. Hnízdo bylo vhozeno do pytle a zneškodněno. Na základně jsme byli v 18.13 hod.

Celý článek...
 

Technický zásah poražení stromu II

Email Tisk
zasahy

 v 8.50 hod jsme řešili opět problém „prasklá větev“ a to v ulici Hlavní, která nevydržela vítr a bez dovolení praskla. Také jsme na ohlášení ředitele školy porazili dva staré stromy ve školní zahradě . Zásah trval 2 hod 20 min

 

Technický zásah - poražení stromu

Email Tisk
zasahy

jsme v 17.30 hod vyrazili na nahlášenou prasklou větev třešně u školního hřiště. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o starou vyhnilou třešeň, kterou jsme museli porazit celou v rámci bezpečnosti. Zásah trval 1 hod 30min. Fotogalerie, Mapa (místo, kde jsme zasahovali)

 

Požár automobilu

Email Tisk
zasahy

cca v 19.40 hod. byl hlášen požár osobního automobilu v ulici K Louži. Jelikož byly čarodějnice, které jsme trávili u Chlupáče, což je asi 100m, kouř jsme zaregistrovali velice rychle.

Celý článek...
 

Požár odpadu u prodejny potravin

Email Tisk
zasahy

Ve 23.12 hod. nám byl nahlášen operačním důstojníkem požár nákladové rampy v místí samoobsluze. Vyjeli jsme ve 23.21hod Za pomoci 1 C proudu jsme požár zdolali. Na místo též dorazil HZS Řevnice a policie ČR. Při tomto zásahu jsme též využili osvětlovací stožár, který perfektně osvítil požářiště.

Celý článek...
 

Další požár kontejneru

Email Tisk PDF
zasahy

Do třetice jsme vyjížděli ke kontejneru.Již nemáme slov.... Fotografie naleznete v článku.

Celý článek...
 

Požár kontejneru v chatách

Email Tisk PDF
zasahy

jsme měli první zásah tohoto roku. Po měsíční pauze jsme museli řešit opět  hořící kontejner v chatách. Kontejner, jako již před měsícem, začal hořet od žhavého popela. Asi bude nutno výrazně napsat „Nevhazovat žhavý popel“, aby bylo jasno. Zásah trval 30 min.