Úvodní strana Činnost Činnost 2007

Zpráva o činnosti sboru za rok 2007

Email Tisk PDF

Každý rok na nás čekají nové úkoly, na valné hromadě sboru Třebotov jsme zhodnotili činnost za rok 2006 a vzešel návrh na její pokračování v roce 2007. Začátek roku je tradičně časem výročních valných hromad okolních soborů a tak jsme podali zdravice sborům v Drahelčicích, Černošicích, Ořechu, Kosoři, Solopiskách, Jinočanech a nakonec místnímu spolku Slovan.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci červnu

Email Tisk PDF
Cinnost.gif
Měsíc červen je především ve znamení hasičských soutěží. V tomto měsíci jsme jich absolvovali hned šest, což je pořádná porce. Také jsme pomáhali s "výsadbou" vodních rostlin do našeho rybníka atd. Souhrn činnosti za měsíc červen naleznete v článku.
 

Celý článek...
 

Činnost v měsíci květnu

Email Tisk PDF
Cinnost.gif
V měsíci květnu jsme pokračovali v utěsňování stavidla. Také jsme se zúčastnili školení velitelů na Jílovišti. Souhrn činnosti za měsíc květen naleznete v článku.
 
Celý článek...
 

Činnost v měsíci dubnu

Email Tisk PDF
Cinnost.gif V měsíci dubnu se mnoho  událostí co se týče naší činnosti neudálo. Hlávní událostí však byla želzná sobota. Více se dozvíte v článku
Celý článek...
 

Činnost v měsíci březnu

Email Tisk PDF
Cinnost.gif

V měsíci březnu jsme vypouštěli rybník, neboť má proběhnout oprava hráze. Také jsme byli popřát našemu členovi Karlu Kalinovi k 80 letům od jeho narození. Více se dočtete v článku.

Celý článek...
 
Strana 1 z 2


Činnost aktuálně

Probíhají pravidelná měsíční cvičení jednotky SDH.

Výroční zprávy