Úvodní strana Zásahy

Čerpání vody

Email Tisk

31. 7. jsme ve 14:30 hod vyjeli do ulice Na Vršku na hlášené odčerpání zatopené šachty. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o zatopenou šachtu pro filtraci bazénu.

Celý článek...
 

Požár trávy

Email Tisk

8. 7. 2019 – jsme ve 12:46 hod vyjeli na hlášený požár v příkopu u silnice mezi Třebotovem a Kuchaříkem. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o požár trávy 10x2 m, která hořela již těsně kolem vzrostlého a dozrálého pole s řepkou.

Celý článek...
 

Požár kombajnu

Email Tisk

25. 7. jsme v 19:40 hod vyjeli na hlášený požár kombajnu na pole k vysílači. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že ze zadní horní části kombajnu se začíná kouřit. Nasadili jsme 1 x D proud.

Celý článek...
 

Bodavý hmyz

Email Tisk

26. 6. 2019 jsme v 18:45 hod vyjeli na hlášenou likvidaci bodavého hmyzu na místní hřbitov. Po příjezdu jsme zjistili, že se jedná o menší vosí hnízdo přímo v horní části pumpy. Použili jsme chemického přípravku. Na základně jsme byli v 19:10 hod. nikdo nebyl popíchán.

Celý článek...
 

Asistence AED (automatický externí defibrilátor)

Email Tisk

5 .6. jsme v 19:19 hod vyjeli na hlášenou asistenci AED k nedýchajícímu cyklistovi do obce Kuchařík. Víme, že v tomto případě poplachu jde o čas ještě více než jindy, takže jsme domluveni, že kdo dorazí první do hasičárny bere zdravotnický batoh a v počtu min. 2 členů vyráží klidně osobním vozem. Tak tomu bylo i tento den. Na místě události jsme byli za 4 minuty od vyhlášení poplachu.

Celý článek...
 

Požár lesa

Email Tisk

14.4. jsme v 10:46 hod vyjeli na hlášený požár lesa do ulice Na Potoce. Na místě jsme zjistili, že se jedná o požár 5x5 m. Použili jsme 1 x C proud, vystříkali 3 m3 vody, rozorali, sbalili materiál, otočili se Na Potoce, nasedli a odjeli. Na místo též dorazil HZS Řevnice a JSDH Choteč. Na základně jsme byli ve 12:08 hod.

Celý článek...
 

Vichr z hor – nebezpečné stavy

Email Tisk


4. 3. jsme v 16:32 hod vyjeli na hlášený utržený plech ze střechy v ulici Hlavní. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o utržený plech z atiky na místní tělocvičně.

Celý článek...
 

Požár dílny

Email Tisk


4. 2. jsme ve 12:48 hod vyjeli na hlášený požár autodílny do ulice Hlavní. Po příjezdu bylo zjištěno, že se jedná o požár uvnitř dílny.

Celý článek...
 


Výbava zásahové jednotky

rozdelovac

Rozdělení hlavního proudu "B" do tří proudů "2 x C" a "1 x B".

Helma

Helma Kalisz -Skořepina polyester - sklolaminát, zasouvací obličejový štít, zátylník, úchyty pro protiplynovou masku,

FIREMAN_III.

Zásahový oblek Fireman III - Dvojdílný, vícevrstvý, zásahový

Saturn

Dýchací přístroj Saturn S5

RukaviceCrystal

Rukoavice Crystal - Čtyřvrstvá celotextilní rukavice s membránou. Základní a nosnou vrstvou pro hřbet rukavice je materiál Nomex®.

Icom_IC-110

Radiostanice Icom F-15, IC-110 - mají konstrukci ze vstřikované slitiny, která je vsazena do robustního pouzdra z polykarbonátu – životnost je věčná.

tkw-400-a-400-turbo-web

 

Proudnice tkw 400 - Průtok nastavitelný přední ovládací kulisou 60, 130, 250, 400 l/min.,