Úvodní strana Zásahy

Asistence AED (automatický externí defibrilátor)

Email Tisk

5 .6. jsme v 19:19 hod vyjeli na hlášenou asistenci AED k nedýchajícímu cyklistovi do obce Kuchařík. Víme, že v tomto případě poplachu jde o čas ještě více než jindy, takže jsme domluveni, že kdo dorazí první do hasičárny bere zdravotnický batoh a v počtu min. 2 členů vyráží klidně osobním vozem. Tak tomu bylo i tento den. Na místě události jsme byli za 4 minuty od vyhlášení poplachu.

Celý článek...
 

Požár lesa

Email Tisk

14.4. jsme v 10:46 hod vyjeli na hlášený požár lesa do ulice Na Potoce. Na místě jsme zjistili, že se jedná o požár 5x5 m. Použili jsme 1 x C proud, vystříkali 3 m3 vody, rozorali, sbalili materiál, otočili se Na Potoce, nasedli a odjeli. Na místo též dorazil HZS Řevnice a JSDH Choteč. Na základně jsme byli ve 12:08 hod.

Celý článek...
 

Vichr z hor – nebezpečné stavy

Email Tisk


4. 3. jsme v 16:32 hod vyjeli na hlášený utržený plech ze střechy v ulici Hlavní. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o utržený plech z atiky na místní tělocvičně.

Celý článek...
 

Požár dílny

Email Tisk


4. 2. jsme ve 12:48 hod vyjeli na hlášený požár autodílny do ulice Hlavní. Po příjezdu bylo zjištěno, že se jedná o požár uvnitř dílny.

Celý článek...
 


Výbava zásahové jednotky

rozdelovac

Rozdělení hlavního proudu "B" do tří proudů "2 x C" a "1 x B".

Helma

Helma Kalisz -Skořepina polyester - sklolaminát, zasouvací obličejový štít, zátylník, úchyty pro protiplynovou masku,

FIREMAN_III.

Zásahový oblek Fireman III - Dvojdílný, vícevrstvý, zásahový

Saturn

Dýchací přístroj Saturn S5

RukaviceCrystal

Rukoavice Crystal - Čtyřvrstvá celotextilní rukavice s membránou. Základní a nosnou vrstvou pro hřbet rukavice je materiál Nomex®.

Icom_IC-110

Radiostanice Icom F-15, IC-110 - mají konstrukci ze vstřikované slitiny, která je vsazena do robustního pouzdra z polykarbonátu – životnost je věčná.

tkw-400-a-400-turbo-web

 

Proudnice tkw 400 - Průtok nastavitelný přední ovládací kulisou 60, 130, 250, 400 l/min.,