Úvodní strana Zásahy

Požár kontejneru

Email Tisk

17. 2. jsme v 16:32 hod vyjeli na hlášený požár kontejneru do ulice V Chatách. Po příjezdu jsme zjistili, že se jedná o plechový kontejner na směsný odpad. Použili  jsme 1 C  proud. Udělali jsme „kontejnerovou polévku“, vodu vypustili a po sbalení materiálu odjeli. Příčina požáru žhavý popel. Na základně jsme byli v 17:02 hod. Na místo též dorazil HZS Řevnice.

Celý článek...
 

Technický zásah – rozlitá nafta

Email Tisk

1. 2. jsme v 16:50 hod vyjeli do ulice Nad Sady, kde byla hlášená uniklá nafta. Po přijezdu bylo zjištěno, že se jedná o kaluž cca 1 m2. Použit sorbent. Na základně jsme byli v 17:20 hod

Celý článek...
 

Otevření domu

Email Tisk

24. 1. jsme v 10:04 hod vyjeli na hlášené  otevření  domu. Po příjezdu na místo jsme provedli průzkum a zjistili, že uvnitř se nachází starší žena a neotvírá. Obešli jsme dům pro zjištění nejjednodušší ho vniknutí. Následně se majitelka objevila v okně živá a zdravá.

Celý článek...
 


Výbava zásahové jednotky

rozdelovac

Rozdělení hlavního proudu "B" do tří proudů "2 x C" a "1 x B".

Helma

Helma Kalisz -Skořepina polyester - sklolaminát, zasouvací obličejový štít, zátylník, úchyty pro protiplynovou masku,

FIREMAN_III.

Zásahový oblek Fireman III - Dvojdílný, vícevrstvý, zásahový

Saturn

Dýchací přístroj Saturn S5

RukaviceCrystal

Rukoavice Crystal - Čtyřvrstvá celotextilní rukavice s membránou. Základní a nosnou vrstvou pro hřbet rukavice je materiál Nomex®.

Icom_IC-110

Radiostanice Icom F-15, IC-110 - mají konstrukci ze vstřikované slitiny, která je vsazena do robustního pouzdra z polykarbonátu – životnost je věčná.

tkw-400-a-400-turbo-web

 

Proudnice tkw 400 - Průtok nastavitelný přední ovládací kulisou 60, 130, 250, 400 l/min.,