Úvodní strana Soutěže 2007 O putovní pohár starosty OSH

O putovní pohár starosty OSH

Email Tisk

Soutěž o putovní pohár starosty OSH  Prahy-západ pro nás s největší pravděpodobností bude poslední soutěží v tomto kalendářním roce. A jelikož to byla soutěž poslední, jeli jsme do Davle s cílem zvítězit.

Počasí nám celkem přálo a i přes malé zpoždění se soutěž rozběhla po deváté hodině. Do Davle se sjelo 10 mužských týmů a 5 ženských. Soutěž se běžela na nástřikové terče a na dva platné pokusy, které se sčítali. Každá chybička, tak mohla rozhodnout o úspěchu nebo neúspěchu, a tak jsme se i my snažili, abychom se oné chybičky vyvarovali. Po odběhnutí ženských týmů šli jako první na řadu kluci z Jirčan. Byl to náš největší konkurent a čas tomu dával za pravdu. 25,08 s. byl vcelku povedený útok. Po klucích z Jirčan jsme šli na řadu my. Útok jsme rozběhli perfektně, jen náš strojník si trošku popletl strany a zavřel špatný kohout a tak nám voda místo do hadic stříkala zezadu z mašiny. I tak bychom dosáhli času kolem 23 s. Jen Čendys poprvé stříkal na nástřikáče a nemohl najít tu svou dírku. Nakonec z toho byl čas 26,78 a průběžné druhé místo. V druhém kole se tedy rozhodlo kdo z koho. Startovní pořadí se ukázalo jako "výhoda", neboť Jirčanům se druhý útok vůbec nepovedl a čas více jak 35 s. nám dával dobré naděje na vítězství. Druhý útok jsme tak odběhli na jistotu a časem 26 s. a nějaké ty desetinky jsme soutěž vyhráli. Ceny byly opravdu hodnotné. Dostali jsme putovní pohár, nějaké to občerstvení na večer a taky pořádnou štangli salámu.

Sestava: Mára (stroj), Líba (koš), Marťas (savce), Honza (béčka), Dejvy (troják), Ála (levý proud), Čendys (pravý proud)