Úvodní strana Soutěže Soutěž Florián Choteč

Soutěž Florián Choteč

Email Tisk

9. 6. jsme vyrazili do Chotče, kde od 14 hod. začala soutěž v požárním útoku. Pamatujeme, kdy na tuto soutěž přijíždělo i 20 týmů. Bohužel tento den tomu tak nebylo. Na nástupu byly pouze tři týmy, takže před startem měl každý tým jistotu poháru. My jsme šli na řadu jako třetí. Útok byl rozběhnutý standardně, proudaři lehce zaváhali na základně a o to víc museli běžet.

Ale co se nestalo. Nedoběhli přesně k čáře a tudíž potřebovali více času na sestříknutí, s čímž kluci u mašiny nepočítali. Při sestříknutí levého proudu automaticky vytáhli savice z kádě, že je hotovo a jdeme balit, ale Pája na pravém proudu moc a moc prosil o vodu, aby mohl dostříknout kývající se plechovku. Co jsme s ním měli dělat, znovu jsme nalili a s krásným časem 70,19 s jsme skončili na 3. místě. Na druhém místě byli kluci z Chotče s časem 49,16 s a na prvním místě byli super rychlíci ze Solopisk s neuvěřitelně rychlým  časem 30,62 s. Kde končí lidské možnosti?

Sestava: koš- Libor Jaroušek, savce- Martin Podzemský, mašina- Marek Jaroušek, béčka- Lukáš Ouřada, troják- David Maleček, pravý proud- Pavel Šafra, levý proud- Lukáš Rys

P1080939

P1080982

P1080985

P1080997