"Brdská liga" Třebotov

Tisk
Soutěže 2008

První soutěž v požarním sportu v letošním roce se konala na naší domácí půdě v Třebotově. První soutěž brdské ligy předvedla kvalitní výkony a přítomní diváci i soutěžící se rozhodně nenudili.

V rámci úvodního nástupu jsme vzpomněli minutou ticha za zesnulého "otce" brdské ligy pana Janouška.  Následovalo rozlosování, ve kterém Chlupáč vytáhl krásnou osmnáctku. Nakonec jsme si pořadí prohodili a šli jsme na start jako čtvrtí.

Na domácí půdě se nám v předchozích ročnících moc nedařilo, vždy jsme se dostali do prvního kola play-off, ale to bylo naše maximum.  V této soutěži bychom to asi brali všemi deseti. Na trénink jsme neměli mnoho času a možná i to bylo příčinou našeho neúspěchu. Na základně jsme si vše připravili do posledního puntíku. Bohužel, když už jsme stáli na startu, Lukymu spadla hadice tak nešikovně, že padla na hadici Áli. Na přípravu je stanoven čas pěti minut. Mnoho času na opravu již nezbývalo, rychle jsme se snažili hadice znovu připravit, to se nakonec povedlo, ale co čert nechtěl, hadice Lukymu spadla znovu. S tímto hendikepem jsme tedy vybíhali ze starovní čáry, vědomi si, že musíme vše zapojit rychle. To se moc nepodařilo. Jedna céčková hadice udělal menší neplechu Dejvymu pod trojákem a bylo vymalováno. Útok jsme sice dokončili, ale s časem 24,88 s. jsme nemohli pomýšlet ani na postup do play-off.

Celou soutěž nakonec ovládli borci z Radětic. Druhé skončili Líchovi a na třetím místě se umístil Sloup A.

Výsledky Třebotov 2008
Fotogalerie
Video