Úvodní strana Soutěže Soutěže 2008 "Brdská liga" Prosenická Lhota

"Brdská liga" Prosenická Lhota

Email Tisk
Soutěže 2008

Po chladivém týdnu se počasí umoudřilo, a tak se opět po delší pauze mohlo rozběhnout další kolo brdské ligy, které pořádalo družstvo z Prosenické Lhoty.

V prvním kole navázal na své první místo Sloup a časem 15,76 si s přehledem zajistil postup do play-off z prvního místa. My jsme sli na řadu jako poslední, takže jsme měli dost času sledovat ostatní týmy. Po menších problémech s terči, kdy se některé pokusy opakovaly, se ve velmi dobrém světle předvedla družstva Starého Rožmitálu, Chrástu a Zalužan. Naopak favoriti měli tentokráte smůlu. Raděticím selhalo "béčko", které jim zhatilo šance na postup do play-off.

Naše družstvo si vzpomnělo na lepší formu, jak řekl Vilda Trčka a s časem 16,95 jsme postoupili jako čtvrtí do play-off, kde nás čekalo páté postupové družstvo a tím byl Starý Rožmitál. Boj to byl opravdu napínavý, jen se špatným koncem pro nás. Ani čas 16,34 na postup nestačil. I tak bylo konečné páté místo úspěchem. Náš soupeř, nakonec celou soutěž vyhrál. Druhé skončili Zalužany, třetí Chotilsko a čtvrtý Sloup.

vysledky_plhota