Úvodní strana Soutěže 2007 „Brdská liga“ – Horní Hbity

„Brdská liga“ – Horní Hbity

Email Tisk
Souteze.gif Poprvé v historii Brdské ligy zavítalo další kolo do Horních Hbit. Jelikož se o tomto víkendu konali soutěže dvě, ta druhá nás čekala v neděli v Prosenické Lhotě, rozhodli jsme se, že víkend strávíme na Sedlčansku. Proto jsme se ubytovali kde jinde než v Sedlčanech.

Soutěž v Horních Hbitech se vlastně konala na hřišti v Jablonné. Podmínky pro soutěž byly naprosto ideální, kluci z Horních Hbit připravili soutěž po všech stránkách naprosto perfektně. Ti, kdo nepřijeli o hodně přišli. Při losování vytáhl náš velitel startovní číslo 4, a zanedlouho jsme tedy šli na útok. Všechno klaplo perfektně a my jsme s časem něco málo přes 18 vteřin postoupili do dalších ze třetího místa. Ostatním týmům se také nedařilo dle představ a časy, které v rámci všech útoků jistě neodpovídali představám s jakými družstva na tuto soutěž přijela. V play-off náš čekalo družstvo Nezvěstic, které nakonec došlo až do finále, ve kterém porazilo tým ze Sloupu. My jsme útok proti družstvu Nezvěstic rozběhli perfektně. Všechno klaplo tak jak mělo, jenže nastal problém na trojáku, který se tlakem vody zavřel a bylo po nadějích. Šesté místo, které jsme nakonec obsadili bylo pro nás zklamáním, neboť jsme konečně chtěli prolomit smůlu čtvrtfinálových bojů. „Cenou útěchy“ byl zisk trofeje pro nejlepšího proudaře, kterou získal Luky za sestřik 16,92 vteřin. Po skončení soutěže jsme vyrazili do Sedlčan, kde jsme měli zajištěno pěkné ubytování v místní turistické ubytovně. A mohli jsme se těšit na zítřejší soutěž, a doufat, že tentokrát se nám bude dařit lépe.

Sestava: Mára (stroj), Líba (koš), Marťas (savce), Pája (béčka), Dejvy (troják), Ála (levý proud), Luky Rys (pravý proud)

 


Brdská liga 2007

 Pořadí

Družstvo 

Body 

1. 

Bezděkov A

161 

2.

Sloup

130

3.

Nezvěstice

84

4.

Radětice 

75 

5.

Chotilsko 

67 

7.

P. Lhota 

38 

8.

Třebotov 

26 

-.

Starý Rožmitál

26

10.

Zalužany A

24 

11.

Chrást 

21

12.

Zalužany B

20 

13.

Libíň

18 

14.

Líchovi

16 

-.

Třebsko

16

16.

Řehenice 

14 

17.

Dolní Jirčany

10 

18.

Vysoká

8

 19.

Sloup B

7

 20.

Lochovice

 21.

Malé Přílepy

 22.

Rosovice

2

 -.

Jablonná

2

 24.

Bezděkov B

1