Úvodní strana Soutěže 2007 „Brdská liga“ – Chrást

„Brdská liga“ – Chrást

Email Tisk
Souteze.gif

Areál, který kluci z Chrástu vybudovali nedaleko své vesnice, je opravdu perfektní. Ti kdo nepřijeli, mohli litovat hodnotných cen, které pořadatelé připravili, a to nejen pro vítěze.

Noc jsme strávili v Tochovicích v jednom penzionu. Mára, Čenda, Dejvy a Marťas si užili soukromčo ve čtyřlůžkovém pokoji a nebýt toho, že Mára kluky do dvou do rána ukecával, aby s ním šli na pivko, jistě by se i dobře vyspali. Po snídani jsme vyrazili na „Valchu“, tak mají kluci z Chrástu svůj areál pojmenovaný. Od jedenácti hodin soutěž začínala. Počasí bylo parádní, celý den svítilo sluníčko a zřejmě to vyburcovalo přítomné týmy k velmi solidním výkonům. Dejvy tentokráte vylosoval startovní číslo 10. Měli jsme dost času na to, abychom se pořádně namotivovali na náš útok. Ostatní tými předváděli pěkné výkony a nám nezbývalo než předvést totéž. Všechno nám sedlo, tak jak mělo, a s časem 17,63 jsme postoupili do play-off z druhého místa hned za Bezděkovem. Stejný čas jako my dali i kluci z Nezvěstic, ale rozhodoval čas nejrychlejšího proudu a ten jsme měli my! V osmifinále nás čekalo družstvo z Horních Hbit. Souboj byl poměrně vyrovnaný, ale klukům z H.Hbit se nepovedl pravý proud a to nás posunulo do semifinále. V semifinále nás čekal tým Sloupu. Jak se nakonec ukázalo, zde rozhodovaly pouze desetinky, které nakonec hrály v náš neprospěch. Kluci ze Sloupu nás porazili a s časem 17,35 postoupili do finále. My jsme terče shodili v čase 17:56 a tak na nás zbyl boj o třetí místo. Ani jsme se nenadáli a šli jsme na to. Proti nám stálo družstvo Líchov, jež bylo lepším týmem a časem 17,14 nás porazilo. I tak byla pro nás Brdká liga v Chrástu velmi vydařená soutěž. Podali jsme zde pro nás po dlouhé době poměrně vyrovnané výkony a bramborová medaile nás rozhodně nemůže mrzet.

Sestava: Mára (stroj), Líba (koš), Marťas (savce), Pavel (béčka), Dejvy (troják), Ála (levý proud), Čendys (pravý proud)

Fotogalerie 

 

 


Brdská liga 2007

 Pořadí

Družstvo 

Body 

1. 

Bezděkov A

161 

2.

Sloup

130

3.

Nezvěstice

84

4.

Radětice 

75 

5.

Chotilsko 

67 

7.

P. Lhota 

38 

8.

Třebotov 

26 

-.

Starý Rožmitál

26

10.

Zalužany A

24 

11.

Chrást 

21

12.

Zalužany B

20 

13.

Libíň

18 

14.

Líchovi

16 

-.

Třebsko

16

16.

Řehenice 

14 

17.

Dolní Jirčany

10 

18.

Vysoká

8

 19.

Sloup B

7

 20.

Lochovice

 21.

Malé Přílepy

 22.

Rosovice

2

 -.

Jablonná

2

 24.

Bezděkov B

1