Úvodní strana Soutěže Soutěže 2006

O pohár starosty - Zličín

Email Tisk

Souteze.gifSoutěž na Zličíně pro nás měla být příjemným zakončením letošní sezóny. Dopoledne se vždy koná zličínský útok a odpoledne již klasická soutěž. Na zličínský útok jsme se nijak zvlášť nepřipravovali. 5 min před útok jsme se domluvili, kdo co bude dělat. Tuto soutěž jsme brali pro legraci a osmé místo tomu i odpovídalo.

 

Celý článek...
 

"Brdská liga" Sloup

Email Tisk
Souteze.gif Na soutěž ve Sloupu u Davle jsme vyrazili opět s dvěma náhradníky. Soutěž probíhala na hřišti a areál byl velmi dobře připraven.
Celý článek...
 

"Brdská liga" Chrást

Email Tisk
Souteze.gif sobota 10:00 - sraz u hasičárny na trénink nového savcaře, béčkaře a trojáka. Bohužel tento čas dodržel jen savcař. Troják zaspal a béčkař nepřišel vůbec. 11:00 - shánění béčkaře.
Celý článek...
 

"Brdská liga" Zalužany

Email Tisk
Souteze.gif Soutěže v Zalužanech se zúčastnilo pouze 18 družstev. Proč nepřijelo družstvo z Pňovic, tradičního účastníka Brdské ligy je otázkou zejména pro ně. O to větší šanci měli ostatní družstva, neboť drustvo z Bězděkova neprošlo do play-off.
Celý článek...
 

"Brdská liga" Prosenická Lhota

Email Tisk
Souteze.gif Prosencká Lhota je nejvzdálenější soutěží z Brdské ligy, které se pravidelně účastníme. Chtěli jsme navázat na páté místo z Radětic, ale zároveň jsme doufali v lepší umístění.
Celý článek...
 

"Brdská liga" Radětice

Email Tisk
Souteze.gif Tento článek píšu zprostředkovaně, neboť jsem na Brdské lize nebyl. Místo mě se pozice levého proudaře ujal Radek. Do Radětic se sjelo okolo 20 mužstev a našim cílem bylo urvat nějaký ten bodík do průběžné tabulky Brdské ligy.
Celý článek...
 

"Svatý Florián" Choteč

Email Tisk
Souteze.gif Po loňském roce, kdy Álovi spadla helma jsme na soutěži o svatého Floriána chtěli opět zvítězit. Jeli jsme v poněkud pozměněné sestavě než minulý týden do Jinočan. Béčkaře Lukyho nahradil Mára a proudaře Lukyho nahradil Radek.
Celý článek...
 

"Memoriál Jaroslava Juna" Jinočany

Email Tisk

Souteze.gifV sobotu 10.6. jsme vyrazili na memoriál J.Juna do Jinočan. Původně jsme měli v plánu, že sestavíme dvě družstva, ale to se nám bohužel nepodařilo. Ze sedmi lidí, kteří jsou potřeba s námi jeli nakonec jen dva, ale soutěž byla dvoukolová, takže kluci si mohli zaběhnout s námi.

Celý článek...
 

"okrsek" Jinočany

Email Tisk
Souteze.gif První květnový víkend nás čekala soutěž v Jinočanech. Vyrazili jsme na okrskové kolo.
Celý článek...
 

"Brdská liga" Třebotov

Email Tisk
Souteze.gif

Druhé kolo Brdské ligy se poprvé uskutečnilo na naší místní půdě v Třebotově. Snažili jsme se, aby se vše vydařilo a to především po stránce pořadatelské. Nic jsme nepodcenili a věřili jsme, že i počasí nám bude přát.

Celý článek...
 

"Brdská liga" Lochovice

Email Tisk
Souteze.gif První kolo Brdské ligy se konalo v Lochovicích. Počasí nám přálo a na fotbalové hřiště se sjelo osmnáct družstev mužů a pět družstev žen.
Celý článek...