Úvodní strana Mladí hasiči Mladí hasiči Kolektiv mladých hasičů Třebotov

Kolektiv mladých hasičů Třebotov

Email Tisk

Dne 17.dubna 2015 byl po letech znovu obnoven kolektiv mladých hasičů SDH Třebotov. Od tohoto data se budeme scházet pravidelně každý pátek od 16:00 do 17:00 v klubovně nad obecním úřadem (vchod je v budově naproti vchodu do obecního úřadu).

 

Rádi uvítáme nové členy z řad dětí (od pěti let věku). Pokud si Váš syn či dcera chce zkusit, jaké je to být hasičem, ať přijde mezi nás. Přihlášky dostanou děti na první schůzce, pro jejich řádné přijetí bude potřeba ještě fotografie na průkazku a 50,-Kč na příspěvek OSH. 

Náplň činnosti kolektivu mladých hasičů je vzdělávání dětí nejen v oblasti požární ochrany (děti získávají znalosti i praktické zkušenosti ze všech oblastní hasičské činnosti, včetně požárního sportu), ale také osvojování tábornických dovedností (práce s mapou, orientace v přírodě, uzlování), dále zdravověda (základy první pomoci) a zdokonalování všeobecné zdatnosti (sportování všeho druhu).

Nedílnou součástí náplně pro dětskou aktivitu v kolektivu jsou soutěže a také hra Plamen – celorepubliková soutěž v požárním sportu. Cílem hry je rozvíjet dětské znalosti, dovednosti a vědomosti v oblasti požární ochrany. V případě účasti na soutěžích budeme trénovat občas i o víkendech, dále máme v plánu občasné výlety a možná i tábor či soustředění. 

Kolektiv bude pod vedením Jitky Karč Formánkové, e-mail:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel.: 777 776 321 a členů SDH Třebotov.

Těšíme se na Vás!