Masopust 2010

Email Tisk


Po delších přípravách mohl ve 14.00 hod. u kostela sv. Martina v Třebotově začít 8.masopust.

Program u kostela začal boxérským soubojem o uvítání starosty obce. Následovalo zpívání dětí ze ZŠ Třebotov a masopustní tombola, kde se losovaly tři skupiny. První skupina byly děti v maskách, druhá skupina byli dospělí v maskách a na třetí skupinu dospělí bez masek čekalo překvapení v podobě účasti v charitativní akci „Chcete mě“, kterou vedl božský Zdeněk Hrstka.

Poslední část programu u kostela byl technický zázrak hellou Kadlece, létající jitrnice. Kolem 15.00 hod. se masopustní průvod vydal vesnicí do restaurace U Růžičků. Během cesty byly celkem 4 zastávky s občerstvením, medvěd chytal lidi na jitrnice, z lípy na vršku rozhazoval jitrnice a z kopce se opět pokoušel o rekord v kotrmelcích. Také byla soutěž o nejrychlejšího masopusťáka.

Během celého průvodu hrál big ben mistra Bláhy. V 17.00 hod. začal v restauraci U Růžičků program, a to divadélkem pro děti, dále vystoupením taneční skupiny Fantasy D.C. a poté byl koncert 4 živých kapel Jet8, Legal Bengal, False Hope, Roasham –bo. Masopust 2010 se vyvedl. Děkujeme všem, kdo se podíleli na organizaci a za finanční podporu.

Video - scénky z masopustu

Fotogalerie

 


Činnost aktuálně

Probíhají pravidelná měsíční cvičení jednotky SDH.

Výroční zprávy