Úvodní strana Činnost Činnost 2007 Činnost v měsíci květnu

Činnost v měsíci květnu

Email Tisk PDF
Cinnost.gif
V měsíci květnu jsme pokračovali v utěsňování stavidla. Také jsme se zúčastnili školení velitelů na Jílovišti. Souhrn činnosti za měsíc květen naleznete v článku.
 

25.05.2007

schůze výboru

19.05.2007

jsme pokračovali v utěsňování stavidla, a to především jílem mezi dvěma řadami prken. K tomuto úkolu byl vybrán velice zkušený bahňák Heloukadlec 2 (Honza) a svojí hodnosti bahňáka rozhodně ostudu neudělal. Těsnil opravdu zodpovědně, což potvrzovalo jeho oblečení a obuv po vylezení ze stavidla.

18.05.2007

jsme utěsňovali stavidlo, protože když jsme si rybník vypustili, tak si ho taky musíme napustit. Pomocí plovoucí mašiny jsme nejprve odsáli vodu pod úroveň stavidla a následně jsme začali utěsňovat prvních 5 prken.

05.05.2007

jsme ráno jeli na školení velitelů na Jíloviště. Takže pokud to dobře dopadne, tak na podzim budeme mít 3 proškolené velitele.

hned po školení jme vyrazili na Brdskou ligu do Lochovic.

01.05.2007

jsme byli zalít fotbalistům hřiště a zároveň jsme vyzkoušeli zda můžeme v krizové situaci (velký požár lesa, pole, louky...) použít cisternu na 8 m3 pana Kormundy. Zjistili jsme, že v krizi ji použít můžeme, jelikož 8 kubíků je 8 kubíků.

Další události:
na florbale běháme a na soutěže se nepřipravujeme.

 


Činnost aktuálně

Probíhají pravidelná měsíční cvičení jednotky SDH.

Výroční zprávy