Úvodní strana Činnost Činnost v měsíci září

Činnost v měsíci září

Email Tisk

1. 9. jsme měli pravidelné měsíční cvičení jednotky. Tak jako každý měsíc jsme si zopakovali rozvinování  dopravního vedení, útočných proudů, obsluhu dýchací techniky, radiostanic, agregátů  na CAS a všeho potřebného. Také jsme si zopakovali první pomoc a resuscitaci s použitím AED.

1.9.cvičení1 1.9.cvičení2

1.9.cvičení3 1.9.cvičení4

1.9.cvičení5

8. 9.  proběhl v Třebotově 5. ročník běžeckého závodu Během Třebotovem. Začátek dětských kategorií byl ve 12:30 hod. Celkem postupně odstartovalo 136 dětí.  Hlavní běžecký závod na 5 km a 10 km odstartoval ve 14 hod za účasti 74 běžců a běžkyň. Za hasiče Třebotov běželi  4 členové. Lukáš Ouřada a Václav Fafejta na trati 5 km a Pavel Černý a Libor Jaroušek na  trati 10 km. Všichni doběhli do cíle živí. Mimo samotné běhání naše účast jako vždy spočívala v přípravě trati, asistenci během závodu, zřízení občerstvovacích stanovišť a úklidu.  I letos se vybralo několik ,, peňauzí‘‘ na podporu centra Paraple.  Ze startovného a sponzorů se sešlo pěkných 32.243,- Kč, které pomohou dobré věci.  Takže na příští rok trénujte, běhejte a v září se opět sejdeme.

8.9.běh1 8.9.běh2

8.9.běh3 8.9.běh4

8.9.běh5 8.9.běh6

8.9.běh7  8.9.běh8

12. 9. cvičení jednotky určeno pro kluky z technických. Opět jsme procvičili vše důležité, co je třeba u zásahů.

12.9.cvičení technické1 12.9.cvičení technické2

12.9.cvičení technické3 12.9.cvičení technické5

18. 9. jsme popřáli našemu dlouholetému členovi Zdeňku Chlaňovi  k jeho sedmdesátce.

19. 9. jsme obnovili část žlutých čar na silnici před hasičárnou.

19.9. pruhy1 19.9. pruhy2

19.9. pruhy3 19.9. pruhy4

20. 9. technický zásah - transport pacienta

28. 9. schůze výboru

29. 9. jsme vyrazili na dětskou soutěž do Bojanovic a to  s jedním družstvem mladších dětí a jedním starších. Útoky byly na dva pokusy a počítal se lepší. Mladší skončili na krásném 6. místě ze 7  a starší na 3. místě z 5. Všechny děti běžely jak hurikáni a opět byly jako vždy pašáci.