Úvodní strana Činnost Činnost 2017 Činnost v měsíci únoru

Činnost v měsíci únoru

Email Tisk

Po delších přípravách začal od 14. hod. u kostela sv. Martina 15.třebotovský Masopust. Všem kdo se na přípravách a chodu podíleli děkujeme a doufáme, že pokud jste přišli, tak jste nelitovali...

4.2.2017 - jsme měli pravidelné měsíční cvičení. Na programu jsme měli  standartní  činnosti jako je zopakování uložení materiálu na autě, obsluhu agregátů, dýcháků, komunikaci přes RDS. Také jsme si zopakovali hašení pod napětím do 400V a zásah el. proudem (né, že bychom si dávali el. šoky). Také jsme měli několik cvičných zásahů.

1 Fotografie0658

Fotografie0651

Fotografie0653

Fotografie0662

4.2.2017technická pomoc

10.2.2017 - tento den proběhl náhradní termín výročky SDH Nučice. Původní termín byl  27.1., na který jsme dorazili, ale informace o změně termínu se k nám nedostala. Tak Marťas s Markem dali zdravici v prázdné hospodě a to 14 dní dopředu.

24.2.2017 - schůze výboru

25.2.2017 - po delších přípravách začal od 14. hod. u kostela sv. Martina 15.třebotovský Masopust. Oficiální zahájení provedla jako vždy naše paní starostka, následovalo zpívání dětí ze ZŠ. Poté jsme příchozím ukázali technický hasičský zázrak, a to vynález hlavolez s 5D tiskárnou. Hlavolez naskenuje myšlenky zaměřovaného člověka a na technickém zázraku 5D tiskárně se zhmotní. První zkušební zaměřování jsme provedli na medvědovi. Vytiskla se medvědice a vskutku myslel na ní. Po ověření funkčnosti jsme šli na lidi z davu. První pán myslel na pivo, další na jitrnici, děti myslely na sladkosti v bedně, paní rektorka na h…o, mladá paní na robotický vysavač a pán v růžových slipech na robotický vysavač bez vysavače. Poslední  zaměřování bylo na příslušníka VB. Vytiskla se nadměrná paní Marta a po ní její manžel Klement Kokotvalt. Ten chtěl hned převzít moc nad naším masopustem. Byl zaražen a předvedl co umí. Bylo dohodnuto, že u hasičárny uděláme demokratické volby, kde si lidé určí zda Klému chtějí nebo ne. Kolem 15 hodiny se vydal dav směrem do restaurace U Růžičků. První zastávka byla u tvrze. Následovalo vystoupení  mažoretek Třebotovské berušky, a to u rybníka. U hasičárny jsme provedli zkoušku demokratických voleb. Náhle se zjevil Klema se svým kamarádem Vladimírem a sdělil, že žádné volby nebudou a že masopust je jeho a přebírá moc. S Vladimírem začali rozhazovat povolební  jitrnice a v hasičárně otevřeli jídelnu u mladého, krásného, perspektivního požárníka. Po vyjedení požárnické jídelny se dav vydal na další zastávku a to k Ouřadům, Jarouškům, Tomkům, Šestákům. U lípy byl dobrovolně povinný vstup do Masopustní strany, následovala zastávka u Šveců, kde též medvědi chytali lidi na jitrnice. Poté jsme U Louže pohřbívali basu, odkud průvod došel do restaurace   k Růžičkům, kde od 17 hod. bylo připravené divadlo pro děti O Čípkové Kůžence v podání ochotnického spolku Plamínek (hasiči Třebotov). Od 17:30 začala tancovačka pro děti, kde zazpívala Alice Bonde. Ve 20 hod. začal koncert kapely Klika.

Všem kdo se na přípravách a chodu podíleli děkujeme a doufáme, že pokud jste přišli, tak jste nelitovali.

Fotogalerie

https://www.youtube.com/watch?v=mBUewAq7WM0

26.2.2017 - od 10 hod. úklid po masopustu. 

Další události:

Mladí hasiči se scházejí i tento měsíc.

Na florbale pravidelně  běháme i v únoru.