Úvodní strana Činnost Činnost 2015 Činnost v měsíci únoru

Činnost v měsíci únoru

Email Tisk
Cinnost.gif jsme ve 14 hod. po větších přípravách zahájili u kostela sv. Martina 13. třebotovský masopust

 7.2.2015 - proběhlo pravidelné měsíční cvičení jednotky. Opět bylo připraveno pár zásahů. Procvičili jsme  rozvinutí dopravního vedení a útočných proudů, komunikaci přes radiostanice, transport zraněného v nepřístupném terénu a tak vůbec.

Fotogalerie

13.2.2015 - jsme ve 14 hod. po větších přípravách zahájili u kostela sv. Martina 13. třebotovský masopust. Na úvod prohodila pár slov naše starostka obce Jitka Šůrová, poté zazpívaly děti ze ZŠ Třebotov. Následovalo seznámení, že svátek zamilovaných pochází z Třebotova. Díky klukům z technických služeb bylo mezi kaly v čističce odpadních vod nalezeno velké vejce a za pomoci lásky našeho hosta Kimčonchuje bylo vájíčko rozbito. Z vajíčka se zrodil malý amorek, který střílel šípky lásky. Též zasáhl obyvatele USA Baráka Onana, který do Třebotova jezdí na chatu. Díky střele se Kim a Barák smířili a na důkaz i zazpívali. Amorek pro urychlení vytasil Láskomet 400, kterým obdaroval všechny lidi láskou. Spokojený dav se mohl rozejít na průvod obcí. První zastávka byla u tvrze, kde byla mimo jiné rozlévána pálenka Tvrzovice.  Další zastávka byla u hasičárny, kde jsme tradičně vzbudili starého moudrého hasiče. Zde se též malý amorek naučil létat a rozhazoval jitrnice lásky. Následovala zastávka u Ouřadů, kde napekla Mišel Onanová, dále jsme se zastavili u Jaroušků a Tomků. U lípy se zamilované páry mohli projít uličkou lásky a stvrdit svůj svazek. Dále jsme se zastavili u Šveců, kde medvědi provedli rybolov lidí. U louže proběhla soutěž o nejrychlejšího masopusťáka. Poté se průvod vydal do cílové zastávky a to do restaurace U Růžičků. Zde od 16:45 hod ukázali své dovednosti mažoretky Třebotovské berušky pod vedením pí. Roll. V 17 hod začala pohádka o modrém Karkulákovi, kterou sehráli členové hasičů Třebotov. Poté byla dětská tancovačka, koncert zpěvačky Alice Bonde a poté masopustní Disco. Doufáme, že se všichni přítomní dobře bavili a že jsme jim zařídili příjemné odpoledne a večer. Děkujeme všem co se na masopustu 2015 podíleli. Tak zase za rok....

http://fetterless.rajce.idnes.cz/Masopust_Trebotov_2015/
https://www.youtube.com/watch?v=0Dq738nejzY
https://www.youtube.com/watch?v=cafz42iOJ7Y

14.2.2015 - od 10:30 hod vypukl úklid po masopustu

16.2.2015 -  jsme popřáli našemu členovi p. Bohumilu  Valtrovi, k jeho 85-tým narozeninám.

27.2.2015 - schůze výboru, kde jsme též popřáli našemu dlouholetému členovi p. Pavlu Podzemskému k jeho 70-tým narozeninám.

28.2.2015 - na Cas byl namontován přídavný teploměr motoru a to k čerpadlu. Takže nyní bude mít strojník přehled i o teplotě motoru při obsluze čerpadla. Od 17 hod začala v Solopiskách výroční valná hromada. Zdravice podána. K  občerstvení guláš s chlebem.


Další události:

na florbale běháme pravidelně i tento měsíc.