Úvodní strana Činnost Činnost 2009 Činnost v měsíci únoru

Činnost v měsíci únoru

Email Tisk
Cinnost

po delších přípravách jsme ve 14:00 hodin odstartovali 7 třebotovský masopust u kostela sv. Martina. Program u kostela odstartoval starosta Třebotova pan ing. Pavel Macháček, který schválil masopustní rej... 

04.02.09 – jsme vymontovali startér z trambusu, jelikož jsme neměli  jistotu v jeho 100% fungování.

05.02.09 – jsme namontovali do trambusu opravený startér. Takže nyní máme 99.9 % jistotu, že bude fungovat

07.02.09 – oprava masek na masopust.

14.02.09 – jsme vyrazili na výroční valnou hromadu třebotovského spolku Slovan.

21.02.09 – třebotovský masopust – po delších přípravách jsme ve 14:00 hodin odstartovali 7 třebotovský masopust u kostela sv. Martina. Program u kostela odstartoval starosta Třebotova pan ing. Pavel Macháček, který schválil masopustní rej. Následovalo zpívání dětí ze ZŠ Třebotov a vystoupení věhlasného mága Pepíka Kaprfílda, který předvedl zdejšímu publiku nevídané kousky. Celé vystoupení Pepíka Kaprfílda zpestřovala jeho půvabná asistentka Sindy, která v ženském publiku vzbudila žárlivost na její neuvěřitelně vypracovanou postavu.
Následoval nepřipravený a trapný medvěd. Na závěr se předvedl technický zázrak Hellou Kadlece, který, jako skoro vždy nefungoval. Po výstřelu z děla jsme za doprovodu kapely mistra Bláhy vyrazili na cestu Třebotovem. První zastávka byla v hasičárně, kde nás pohostil „Starý moudrý hasič“. Následovala cesta kolem OÚ, kde vězni chytali lidi na jitrnice. Průvod se zastavil u Ouřadů, kde též bylo co jíst a pít. Následovala společná zastávka u Jaroušků a Tomků odkud jsme šli k „lípě“, kde ze stromu házel pod sněhovou palbou medvěd jitrnice. I letos medvěd skutálel celou „lípu“ kotrmelcema a i letos se mu točila hlava. Je to pašák, kdo by to dokázal, v kuse udělat 30 kotrmelců. Další zastávka byla u Krausů. Na poslední zastávku jsme se zastavili u Kohlíčků, kde zahrála příjemné melodie kapela Mama papa banda. Na této zastávce také proběhla soutěž o nejrychlejšího masopusťáka. Tato disciplína spočívala v tom, že se běžec musel rozeběhnou až do bodu, kde jeho okamžitou rychlost sejmul místní radar. Nasazení i výkony  běžců bylo neuvěřitelné. Konečný program nastal na sále v restauraci U Růžičků, kde bylo divadlo pro děti a také zahrála kapela Mama papa banda a kapela Poletíme?. Doufáme, že masopust 2009 se všem líbil, pokud ne, tak dejte vědět, nebo radši ne.

Fotogalerie


22.02.09 – úklid po masopustu

27.02.09 – schůze výboru

Další události:
 
na florbal chodíme a průběžně jsme připravovali masopust. Také nám dorazili nové zásahové rukavice Holík Crystal.

 


Činnost aktuálně

Probíhají pravidelná měsíční cvičení jednotky SDH.

Výroční zprávy