Úvodní strana Činnost Činnost 2007 Činnost v měsíci únoru

Činnost v měsíci únoru

Email Tisk PDF
Cinnost.gif Jako již po několikáte, tak i letos se uskutečnil další třebotovský masopust. Větší část měsíce února nám zabrala jeho příprava. A jak to vše dopadlo se dozvíte v článku.

30.02.2007

schůze výboru

24.02.2007

proběhly poslední výroční valné hromady, a to místního kulturního spolku Slovan a hasičů v Kosoři. I na těchto schůzích jsme podali zdravici.

18.02.2007

nepříjemná stránka masopustu=úklid

18.02.2007

Tak jako v minulých letech začala příprava masopustu s několikaměsíčním předstihem. Nejdůležitější jako vždy, bylo vymyslet program pro návštěvníky masopustu. Každý rok se snažíme vymyslet nějaké nové představení. Na loňský úspěch babostroje jsme tentokráte navázali silostrojem. Ti, kteří byli vylosováni si mohli vyzkouset svou sílu. Oceněním jim byla výhra v podobě piva, jitrnice, Tv od "Sonyho". Té největší vyhry se však dočkal divák Antonio, který vyhrál první cenu, jež byla večeře se sličnou "Sindy". Masopustní průvod se tentokráte zastavil i na faře, kde zazpívali děti za ZŠ Třebotov. Další zastávky následovali u pana Dvořáka,Tomků atd. Konečnou zastávkou masopustního průvodu byla restaurace u Růžičků, kde dětem hrálo divadlo. V podvečer vystoupili dvě kapely a všichni si myslím letošní masopust pořádně užili.

 


Činnost aktuálně

Probíhají pravidelná měsíční cvičení jednotky SDH.

Výroční zprávy