Úvodní strana Činnost Činnost v měsícii listopadu

Činnost v měsícii listopadu

Email Tisk

9.11.začala Svatomartinská pouť. Samotné zahájení obnášelo přípravné práce v podobě stanů, rozvodů elektřiny, ozvučení, dopravní zábrany


1.1. po náhlém úmrtí jsme se jeli rozloučit s naším dlouholetým členem, Renkem Králem do Strašnické obřadní síně v Praze 10. Čest jeho památce.

2. 11. proběhlo pravidelné cvičení jednotky. Opět zopakováno vše potřebné.

SAM 0109

SAM 0117 SAM 0119

SAM 0126

9. 11. od 10:30 hod začala Svatomartinská pouť. Samotné zahájení obnášelo přípravné práce v podobě stanů, rozvodů elektřiny, ozvučení, dopravní zábrany,…. Jako každý rok během celého dne hrála cimbálová kapela, která příjemně oživila stánkový prodej. K vidění bylo vystoupení mažoretek, třebotovských berušek, pohádka, zpívání dětí, tombola. Program byl též v kostele sv. Martina. Před 17. hod přijel sv. Martin na bílém koni, který šel v čele lampionového průvodu. Po odchodu průvodu začal velký úklid.

10. 11. v hasičárně kluků z Ořecha proběhla okrsková schůze, kde se mimo jiné řešily termíny výroček a soutěží na příští rok.

16. - 17.11. proběhlo školení vedoucích mládeže. Za náš sbor se zúčastnila Alena Bártlová a Martin Pavliš, takže máme na další 2 roky papírově podchyceno.

22. - 24.11 se na stanici HZS Slaný konal kurs velitelů V40. Naše jednotka vyslala Lukáše Rysa a Libora Pavlíka. Oba se dozvěděli vše potřebné a díky zdárné zkoušce máme nyní již 6 velitelů.

23. 11. v Jílovém proběhl velitelský den Prahy – západ, kde byla probrána důležitá témata.

24. 11. na Chotči jsme podali zdravici na výročce u kluků z Chotče. K občerstvení guláš s chlebem

29. 11. schůze výboru.

29.30.11. - 1.12 tento prodloužený víkend byl opět o školení. Opět na stanici HZS Slaný probíhalo školení, ale nyní strojníků. Matěj Černý se zúčastnil, naučil a zdárně provedl zkoušky. Nyní tedy máme 7 strojníků s platným osvědčením.

Další události.
Na florbale funíme i v listopadu.
Mladí hasiči se stále scházejí každý pátek, ale v zimním období v místní tělocvičně.

 


Činnost aktuálně

Probíhají pravidelná měsíční cvičení jednotky SDH.

Výroční zprávy