Úvodní strana Činnost Činnost 2017 Činnost v měsíci listopadu

Činnost v měsíci listopadu

Email Tisk

Pomohli jsme s organizací 3. Svatomartinského jarmarku. Přípravné práce spočívaly v postavení několika stanů, rozmístění stánků pro místní prodejce.

 

4. 11. jsme měli pravidelné cvičení jednotky. Opět jsme měli několik cvičných zásahů na procvičení všeho důležitého jako je obsluha radiostanic, dýchací techniky, obsluhu agregátů, zopakování co kde je v CAS,…. Navíc jsme si procvičili útočné proudy D. Na žádost OÚ jsme provedli poražení nalomené třešně v ulici Hlavní, takže jsme si zopakovali i motorové pily a řízení dopravy.

cviceni1 cviceni2

cviceni3 cviceni3

cviceni5 cviceni6

cviceni7 cviceni8

11. 11. jsme pomohli s organizací 3. Svatomartinského jarmarku. Přípravné práce spočívaly v postavení několika stanů, rozmístění stánků pro místní prodejce, stolů, přípravu aparatury, teplometů a všeho možného. Samotný začátek byl stanoven na 11:11 hod. Nejprve zazpívaly děti ze ZŠ pod vedením pí. uč. Makovcové. Po zpěvu následovalo oficiální představení třebotovského znaku a vlajky před obecním úřadem. Kolem 11:30 hod vyšel průvod do místního kostela sv. Martina, kde bylo žehnání vlajky a znaku farářem Skalickým. Následoval celodenní stánkový prodej s doprovodem cimbálové kapely, zazpívala také Alice Bonde, dětský hudební sbor, pro děti byly připraveny tvůrčí dílny, divadlo, sv. Martin přijel na bílém koni a v podvečer byla i tombola. Během dne byl v kostele varhanní koncert a přednáška o historii kostela. V 17 hod se vydal lampionový průvod od rybníka do kostela, kde bylo zakončení dne. A když padla tma, tak jsme začali s úklidem. Počasí bylo ucházející.

jarmark1 jarmark2

jarmark3 jarmark6

jarmark7 jarmark8

jarmark4 jarmark5

19. 11. proběhla okrsková schůze v Hostivici, kde byly určeny termíny výročních schůzí, také byly připomenuty informace k programu VVH, zasílání hlášení, příspěvků na okres ,….

22. 11. jsme popřáli našemu dlouholetému členovi Zdeňku Linhartovi k jeho 75. narozeninám.

24. 11. schůze výboru

28. 11. na naší CAS jsme provedli montáž přídavného LED osvětlení, které při couvání svítí pod zadní kola a tím ulehčí práci strojníkům při nočních jízdách. Také byly přední a zadní výstražné blikače předělány na 24 V pro zesílení svítivosti.

28.11.svetla1 28.11.svetla2

Další události:
Na florbale jsme běhali i tento měsíc.
Mladí hasiči se scházeli pravidelně každý pátek od 16. hod.