Úvodní strana Činnost Činnost 2015 Činnost v měsíci listopadu

Činnost v měsíci listopadu

Email Tisk
Cinnost.gif

konal se první Svatomartinský jarmark. Také proběhlo pravidelné měsíční cvičení.

7.11. 2015 - v tento den byl po delších přípravách v Třebotově první Svatomartinský jarmark. Začátek jarmarku byl v 10:30 hod. v kostele a od 11 hod. začal prodej u rybníka. Náš úkol byl ráno postavit stany, připravit sezení, zajistit pro stánkaře el. proud, připravit aparaturu a lehce vést program. Díky dobrému počasí bylo celý den kolem rybníka dost lidí, kteří se bavily živými cimbálovými kapelami, koncertem zpěvačky Alice Bonde a pro děti bylo připraveno divadlo. V 17 hod. vyšel z místního kopečku Brandejska lampionový průvod směrem ke kostelu sv. Martina, kde též celý program zakončila dětská mše a sněžení v kostele.

14.11.­2015 - proběhlo pravidelné měsíční cvičení. Tento den jsme se rozdělili do dvou skupin. První skupina si zopakovala práci ve výškách. Zopakovali jsme základní uzly, kotvící body a slaňování se slaňovací brzdou a slaňování přes osmu a prusík. Druhá skupina si vyzkoušela obsluhu IDP (dýchací techniky) agregátů v CAS a všeho co je umístěno ve voze. Skupiny se poté prohodily.

22.11.2015 -  od 17 hod. proběhla v hasičárně v Hostivici schůze 4. okrsku P­Z. Na programu bylo především konání a termíny výročních valných hromad jednotlivých sborů.

27.11.2015 - schůze výboru.

28.11. 28.11. 2015 - tento den jsme na žádost OÚ provedli již tradiční zdobení vánočního stromu.

29.11.2015 - v 17 hod. proběhlo tradiční rozsvícení vánočního stromu u rybníka. Před samotným zážehem světel zazpívaly vánoční i nevánoční písně děti ze ZŠ Třebotov. Slavnostní rozsvícení jako vždy bylo na naší paní starostce. Díky restauraci U Růžičků a Lahůdkové hospůdce U Kalinů bylo i občerstvení.

Další události:

– i tento měsíc běháme na florbale.

– i tento měsích mladí hasiči mají schůzky každý pátek od 16 hod.