Úvodní strana Činnost Činnost 2015 Činnost v měsíci lednu

Činnost v měsíci lednu

Email Tisk
Cinnost.gif Pravidelné měsíční cvičení jednotkys novými dýchacími přístroji. Proběhla výroční valná hromada sboru.

2.1.2015 - jsme začali vyrábět poslední držák na novou DT, a to za sedadlo velitele.

3.1.2015 - proběhlo první cvičení jednotky tohoto roku. Rozdělili jsme se na 2 skupiny, kdy první šla procvičit zásah v zakouřeném prostoru do velína a druhá měla pár venkovních zásahů na rozvinutí dopravního vedení + útočního C porudu, následoval transport zraněného v lese za pomocí evak. vany.

Fotogalerie

7.1.2015 - držák na DT dodělán, takže nyní máme v kabině všechny 4 ks DT.

Fotogalerie

9.1.2015 - od 19. hod. začala v restauraci U Růžičků naše výroční valná hromada. Na programu bylo přivítání hostů z SDH Choteč, Kosoř, Solopisk, Drahelčic, Ořecha, Hostivic a Rudné. Dále jsme přivítali Veroniku Černou za o.s. Klouzačka a naši paní starostu Jitku Šůrovou s místostarostkou Alicí Rahmanovou. Následovala minuty ticha za zesnulé členy, poté byla přečtena zpráva o činnosti, pokladní zpráva, revizní, zaměření na rok 2015 a na závěr byly provedeny volby SDH. Zvoleni byly: starosta: Pantáta Ouřada, místostarosta: David Maleček, velitel: Libor Jaroušek, strojník: Marek Jaroušek, hospodář: Alena Bártlová, jednatel: Martin Podzemský a preventista: Milan Bártl. Jako občerstvení guláš s knedlíkem.

Fotogalerie

10.1.2015 - jsme podali zdravici u kluků z Drahelčic. Občerstvení klobása.

11.1.2015 - na CAS bylo namontováno nové síto do bazénu. Takže čerpadlo bude lépe chráněno před případným nepořádkem. Síto bylo vyrobeno z nerezového bubnu automatické pračky AEG, typ bohužel neznáme.

Fotogalerie

24.1.2015 - tento den byly též upraveny koncovky hadic v CAS. Některé koncovky šly hodně, ale hodně ztěžka. Stárneme a potřebujeme šetřit sílu a hlavně čas při zapojování.

- od 14:30 hod. proběhla výročka SDH Ořech. Zdravice podána. Občerstvení guláš s chlebem.

30.1.2015- schůze výboru. Od 19 hod. začala výročka SDH Nučice. I zde podána zdravice. Občerstvení chlebíčky.


Další události:

na florbale běháme i první měsíc roku 2015
začínáme intenzivněji připravovat masopust 2015, který vypukne 14.2. u kostela sv. Martina. Takže jsme měli několik schůzek.