Úvodní strana Činnost Činnost 2009 Činnost v měsíci květnu

Činnost v měsíci květnu

Email Tisk
Cinnost

V květnu toho bylo opravdu hodně. Zúčastnili jsme se dvou soutěží, pracovali na trambusu a garáži a taky jsme byli na školení dýchací techniky. A díky TZB-plus s.r.o. máme zdarma namontovánu v garáži vzduchotechniku.

 

02. - 04.05.09 – jsme upravovali vnitřek zadní části nástavby tak, aby bylo vše potřebné pohodlně dostupné.

06.05.09 – nám bylo díky  Pavlovi Němcovi a jeho firmě TZB-plus s.r.o. vzduchotechnika namontováno odsávání zplodin z trambusu. Tuto věc budeme vždy oceňovat při startování trambusu. Takže se již nyní nebudeme dusit. Odsávání  bylo namontováno zdarma,  za což firmě TZB-plus s.r.o. děkujeme.

07.05.09 – na podlahu jsme namalovali krásnou bílou čáru, podle které se bude parkovat a díky ní bude auto stát vždy na stejném místě a odsávání zplodin  tak bude fungovat.

08.05.09 – bylo zaděláno okno, kterým prochází odtahové potrubí z odsávání, takže jsme si zahráli na sklenáře.

09.05.09 – zkouška čerpadla trambusu.

10.05.09 – jsme  naleštili trambus, který byl slušně špinavý ještě z provizorní garáže. Dokončili jsme úpravu prostoru nad čerpadlem, kam jsme umístili rezervní hadice. Takže zadní část nástavby je uspořádaná dle našich představ. Teď podle našeho plánu  schází upravit prostor za kabinou.

11.-12.05.09 – bylo provedeno natření oken a mříží.

16.05.09 – jsme byli na okrskové soutěži v Jinočanech, kde jsme bez tréninku byli první. Více sekce soutěže.

23.05.09 – byla namontována světla v hasičárně, která byla vyvrácena a moc nedržela.

24.05.09 – proběhla v naší obci železná neděle. No, co dodat. Sbírat, zvedat a vykládat bylo co. No dokonce i Jirka Hellou Kadlec funěl, a to už něco znamená.

29.05.09 – schůze výboru.

30.05.09 – memoriál Jaroslava Jůna v Jinočanech, kde jsme obhájili loňské vítězství. Více sekce soutěže.

31.05.09 – jsme vyrazili do Řevnic, kde jsme si udělali školení na nositele dýchací techniky. Zatím 4 členové jednotky. Začátkem července by měli být proškoleni všicí. Také jsme si odvezli  2 ks Saturnů, které máme zatím zapůjčené. Takže od dnešního dne 4 vyvolení mohou chodit do hospody s dejchákem aniž by se udusili.


další události:

Na florbale běháme a s trambusem můžeme na dálnice, protože máme krabičku na mýtné, heč.

 


Činnost aktuálně

Probíhají pravidelná měsíční cvičení jednotky SDH.

Výroční zprávy