Úvodní strana Činnost Činnost v měsíci červnu

Činnost v měsíci červnu

Email Tisk

Proběhl dětský den a zúčastnili jsme se s dětmi soutěže v Bojanovicích.

2. 6. jsme měli pravidelné cvičení jednotky. Tak jako vždy jsme si procvičili dopravní vedení a útočné proudy, komunikaci přes radiostanice, obsluhu agregátů a tak vůbec.   Při používání radiostanic má nyní každá přilba (kromě starých Kaliszů) zabudovaný reproduktor , který umožní lepší slyšitelnost a to především strojníků u čerpadla. A přitom to je taková blbost.

2.6.cvičení2 2.6.cvičení1

2.6.cvičení3

2. 6. jsme od 15 hod společně s třebotovskými spolky uspořádali dětský den. Letos byl ve znamení indiánské tématiky. Naše stanoviště bylo lehce k tomuto tématu uzpůsobeno. Na začátku jsme dětem představili náčelníka Bílé Pérko, který následně ulovil a skalpoval bílého muže. Dětí přišlo dost a počasí bylo také pěkné.

2.6.dětský den1  2.6.dětský den2

2.6.dětský den3 2.6.dětský den4

3. 6. nám byly přeladěny radiostanice. Obě auta i ruční radiostanice mají nyní nové volací znaky.

9. 6. soutěž Florián Choteč

10. 6. zásah čerpání

16. 6. tento den jsme měli vyrazit na soutěž do Nučic, ale na poslední chvíli byla tato soutěž zrušena. Tak jsme alespoň s dětmi vyrazili na soutěž do Bojanovic. Postavili jsme 1 družstvo starších a 1 mladších. Útoky byly na dva pokusy. První nám u obou družstev moc nevyšly, ale u druhých pokusů si čas hodně vylepšily. Mladší skončily na 4. místě s časem 33.43 s. Starší skončily na 2. místě s časem 23.88 s. Všechny děti jsou pašáci.

16.6. bojanovice1 16.6. bojanovice2

16.6. bojanovice3 16.6. bojanovice4

16.6. bojanovice5 16.6. bojanovice6 

24. 6. se Jitce Karčové (vedoucí mládeže) narodil kluk slyšící na jméno Ríša. Ať nám Ríša pěkně roste a je zdráv, jak řepa.

29. 6. schůze výboru

Další události:

Mladí hasiči se i v červu pravidelně scházeli

Páteční florbaly byly i v červnu

 


Činnost aktuálně

Probíhají pravidelná měsíční cvičení jednotky SDH.

Výroční zprávy