Úvodní strana Činnost Činnost 2017 Činnost v měsíci červenci

Činnost v měsíci červenci

Email Tisk

Opět jsme měli několik cvičných zásahů na procvičení rozvinutí dopravního vedení, útočných proudů, komunikaci přes radiostanice, obsluhu agregátů a zopakování všeho důležitého. Po roce jsme pomáhali s řízením dopravy během cyklistického závodu Kolo pro život.

1. 7. jsme měli pravidelné cvičení jednotky. Opět jsme měli několik cvičných zásahů na procvičení rozvinutí dopravního vedení, útočných proudů, komunikaci přes radiostanice, obsluhu agregátů a zopakování všeho důležitého.

cviceni1 cviceni2

cviceni3 cviceni4

cviceni5

1. 7. jsme se od 14 hod. zúčastnili výročí kluků z Chotče, kteří slavili 110 let činnosti sboru. Na ukázku jsme přivezli CAS i DA. Počasí bylo pěkné, program byl pěkný, občerstvení bylo pěkné a posezení též pěkné.

vyroci chotec1 vyroci chote2

2. 7. technický zásah čerpání 

8. 7. jsme byli požádáni místním občanem o zapůjčení el. kalového čerpadla k odčerpání zatopené jímky. Čerpadla samostatně nepůjčujeme, tak jsme zapůjčili čerpadlo i se strojníkem Lukášem Rysem. Oboje bylo vráceno bez újmy.

9. 7. technický zásah, stromy Černošice

15. 7. jsme měli v Řevnicích praktický výcvik s motorovou pilou.

15.7. pily1 15.7. pily2

15.7.pily3 15.7. pily4

18. 7. pilaři zdárně provedli testy na obsluhu motorových pil a rozbrusů. Takže máme na rok klid.

22. 7. opět po roce jsme pomáhali s řízením dopravy během cyklistického závodu Kolo pro život. Tak jako každý rok máme za úkol hlídat bezpečné přejezdy a průjezdy cyklistů v Třebotově, Kosoři a nad Radotínem. Také v Třebotově zřizujeme občerstvovací stanici pro vyprahlé kolaře. Na našich úsecích nikdo nikoho nepřejel.

22.7.kolopro1 22.7.kolopro2

22.7.kolopro3

26. 7. technický zásah- bodavý hmyz 

28. 7. schůze výboru

29. 7. technický zásah-  bodavý hmyz

30. 7. technický zásah- bodavý hmyz  

31. 7. zásah požár pole

Další události:

Na florbale pravidelně funíme i v červenci.
Děti mají prázdniny = schůzky nejsou.