Úvodní strana Činnost Činnost v měsíci lednu

Činnost v měsíci lednu

Email Tisk

Od 19. hodiny začala naše výroční valná hromada našeho sboru, která byla jako vždy v restauraci U Růžičků.

5. 1.2019 proběhlo cvičení jednotky. Opět zaměřeno na vše potřebné, co využijeme u zásahu. Krom jiného jsme si procvičili hašení z nastavovacího žebříku.

5.1. cviceni 5.1. cviceni2

5.1. cviceni3 5.1. cviceni4

5.1. cviceni5 5.1. cviceni6

5 . 1.2019 jsme byli u kluků v Drahelčicích na výroční valné hromadě, která se konala od 17 hod. Zdravice podána.  K občerstvení guláš s chlebem a sušenka.

11. 1.2019 od 19. hodiny začala naše výroční valná hromada našeho sboru, která byla jako vždy v restauraci U Růžičků. Na plánu byla zpráva o činnosti, pokladní zpráva, revizní zpráva, zpráva mladých hasičů, zaměření na rok 2019, usnesení a závěr. Na schůzi jsme přivítali hosty ze sborů Chotče, Solopisk, Nučic, Drahelčic, HZS Řevnice, OSH PZ, dále starostku obce Jitku Šůrovou s paní Micinou, ženy z Klouzačky a členy ze Slovanu. Všichni hosté podali zdravice. K občerstvení guláš s knedlíkem.

18. 1.2019 jsme podali zdravici na výročce u kolegů z Nučic. K občerstvení  chlebíčky.

19. 1.2019  jsme byli požádáni o asistenci místního občana při výměně čerpadla ve studni v ul. Hlavní. Za pomoci lezecké výbavy jsme majitele svázali a bezpečně spustili do studny. Čerpadlo vyndáno. Majitel byl vytažen též a to bez újmy.  Majitel nebyl toho večera  poněkud neklidný.

19.1. studna

19. 1.2019 jsme opět podali zdravici a to u kluků v Hostivici. Občerstvení guláš s chlebem.

Další události:
Na florbale běháme i první měsíc v roce.
Mladí hasiči se i nadále pravidelně scházejí každý pátek.


 

 


Činnost aktuálně

Probíhají pravidelná měsíční cvičení jednotky SDH.

Výroční zprávy