Úvodní strana Činnost Činnost v měsíci červenci

Činnost v měsíci červenci

Email Tisk

Proběhlo pravidelné měsíční cvičení. I tentokrát jsme si zopakovali obsluhu všech agregátů. Po roce jsne vyjeli na školení „pilařů“ do Řevnic na stanici HZS. Školení proběhlo zdárně a to včetně  testů

7. 7. jsme měli pravidelné měsíční cvičení. I tentokrát jsme si zopakovali obsluhu všech agregátů  na CAS a udělali několik cvičných zásahů, při kterých jsme si zopakovali vše potřebné.

7.7. cvičení1 7.7. cvičení2

7.7. cvičení3

10. 7. jsme  pro 3 členy jednotky obměnili   zásahové obleky  Deva Tiger-plus a tím jsme nahradili staré, které nebyly již v dobré kondici. Součastně k oblekům byly zakoupeny 3ks přilb Drager HPS 7000, pro tento typ přilby jsme se již dříve rozhodli pro její kontabilitu s maskami IDP.  

12. 7. tento den proběhlo opět cvičení jednotky, které bylo určeno klukům z technických služeb, kteří jsou zároveň členy jednotky SDH Třebotov.   Rozhodli jsme se, že toto cvičení pro TS budeme praktikovat pravidelně. Termíny cvičení budou uzpůsobeny dle vytíženosti TS.

12.7. cvičení TS1 12.7. cvičení TS2

12.7. cvičení TS3 12.7. cvičení TS4

12.7. cvičení TS5 12.7. cviceni TS6

19. 7. jsme po roce vyjeli na školení „pilařů“ do Řevnic na stanici HZS. Školení proběhlo zdárně a to včetně  testů, takže máme na rok pokoj.

26. 7. tento den jsme do výbavy  jednotky zařadili AED (automatický externí defibrilátor) Philips HeartStart FRx. Tato pomůcka  doplňuje a zvyšuje úspěšnost při resuscitaci.  Pořízení  AED není pouze pro naše zásahy, ale díky propojení se záchrannou službou bude v případě nutnosti užito kdekoli v Třebotově a okolí. V systému záchranné služby bude AED zaevidován během srpna.

26.7.AED 1 26.7.AED 2

27. 7. schůze výboru


Další události:
Na florbale funíme i v teplém červenci
Mladí hasiči mají prázdniny = máme volné pátky

 


Činnost aktuálně

Probíhají pravidelná měsíční cvičení jednotky SDH.

Výroční zprávy