Úvodní strana Činnost Činnost v měsíci březnu

Činnost v měsíci březnu

Email Tisk

Vyrazili jsme na dětskou soutěž do Středokluk. V  hasičárně spustili systém na čtení zpráv při vyhlášení poplachu.

3 .3. proběhlo pravidelné cvičení jednotky. Opět jsme si zopakovali potřebné věci k zdolávání požáru. Oživili jsme si také zdravovědu a transport zraněného,  obsluhu agregátů na CAS a využili jsme zamrzlého rybníku na záchranu osob ze zamrzlé hladiny.

cviceni1 cviceni2

cviceni3 cviceni4

cviceni5 cviceni6

cviceni7 cviceni8

17 .3. jsme vyrazili na dětskou soutěž do Středokluk.  Jednalo se o uzlovou štafetu. Měli jsme 1 družstvo mladších a 1 starších. Obě družstva vázala uzly jako pavouci. Nikdo se nezamotal . Mladší i starší štafetu dodělali a umístili se i na krásných místech uprostřed soutěžního pole.

str1 str2

str3 str4

str5 str7

18 .3.  tento  den jsme popřáli našemu dlouholetému členovi panu Miroslavu Forstovi k jeho krásné osmdesátce.

21 .3. jsme v hasičárně spustili systém na čtení zpráv při vyhlášení poplachu. Teď již není třeba zdržovat se čtením zprávy , ale během oblékání bude zpráva čtena po 30 sekundách. Takže zase jsme o krok dál.

25. 3. proběhla v Hostivici schůze 4. okrsku P-Z. Na programu byly termíny soutěží, výročí sborů a probralo se všechno potřebné pro rok 2018.

30. 3. schůze výboru, kde jsme popřáli našemu dlouholetému starostovi a aktivnímu členovi jednotky pantátovi  Ouřadovi, který oslavil 70-té narozeniny.  

Další události:
Na florbale jsme běhali i tento měsíc.
Mladí hasiči se pravidelně scházeli každý pátek od 16 hod.

 


Činnost aktuálně

Probíhají pravidelná měsíční cvičení jednotky SDH.

Výroční zprávy