Úvodní strana Činnost


Činnost v měsíci prosinci

Email Tisk


1. 12. jsme měli cvičení jednotky. Během cvičných zásahů  jsme si  zopakovali jako vždy vše potřebné. Díky sněhu měli strojníci možnost si zopakovat řízení na sněhu. I tímto cvičením jsme si zopakovali obsluhu agregátů, DT, komunikaci přes radiostanice, zdravovědu  a mnoho dalšího.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci listopadu

Email Tisk


3. 11. proběhlo cvičení jednotky. Na pořadu dne opět zopakování všeho potřebného, co využijeme u zásahů. Zdravověda, dopravní vedení, útočné proudy, obsluha IDP, agregátů na CAS

Celý článek...
 

Činnost v měsíci říjnu

Email Tisk

v Mníšku pod Brdy proběhl velitelský den. Měli jsme pravidelné praktické cvičení, při kterém jsme si zopakovali rozvinování dopravního vedení


6. 10. jsme měli pravidelné praktické cvičení, při kterém jsme si zopakovali rozvinování dopravního vedení, útočných proudů, komunikaci přes radiostanice, obsluhu agregátů na CAS a opět zdravovědu zaměřenou na resuscitaci.

1

2

3 4

5 6

7 8

26. 10. schůze výboru

27. 10. Velitelsky den, který byl zaměřen na evidenci vodních zdrojů, nové volací znaky , frekvence a komunikaci přes radiostanice, používání PortAllu a vyplňování zpráv o zásahu. Ve strojní službě jsme byli seznámeni s novým barevným označením výstražného zařízení a prezentace pracích a čisticích prostředků pro čištění zásahových oděvů.

Další události:
Na florbale běháme i tento měsíc
Mladí hasiči se stále scházejí každý pátek

 

Činnost v měsíci září

Email Tisk


1. 9. jsme měli pravidelné měsíční cvičení jednotky. Tak jako každý měsíc jsme si zopakovali rozvinování  dopravního vedení, útočných proudů, obsluhu dýchací techniky, radiostanic, agregátů  na CAS a všeho potřebného. Také jsme si zopakovali první pomoc a resuscitaci s použitím AED.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci srpnu

Email Tisk

Proběhlo pravidelné cvičení jednotky. Tak, jako vždy jsme si zopakovali a vyzkoušeli vše potřebné co potřebujeme u zásahu.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci červenci

Email Tisk

Proběhlo pravidelné měsíční cvičení. I tentokrát jsme si zopakovali obsluhu všech agregátů. Po roce jsne vyjeli na školení „pilařů“ do Řevnic na stanici HZS. Školení proběhlo zdárně a to včetně  testů

Celý článek...
 

Činnost v měsíci červnu

Email Tisk

Proběhl dětský den a zúčastnili jsme se s dětmi soutěže v Bojanovicích.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci květnu

Email Tisk

Měli jsme pravidelné cvičení jednotky. 25. – 27. 5. jsme se vydali na soustředění mladých hasičů do Chrustenic. Hlavní téma byl požární útok, který jsme hodně intenzivně trénovali. Více se dozvítew v článku.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci dubnu

Email Tisk

Měli jsme měli pravidelné cvičení jednotky. Po roce provedli sběr železného šrotu a  elektro  odpadu

Celý článek...
 

Činnost v měsíci březnu

Email Tisk

Vyrazili jsme na dětskou soutěž do Středokluk. V  hasičárně spustili systém na čtení zpráv při vyhlášení poplachu.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci únoru

Email Tisk

po delších přípravách začal od 14 hodin u kostela sv. Martina 16. třebotovský masopust. U kostela jsme přivítali starostku, děti ze ZŠ zazpívaly a poté začal náš program.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci lednu

Email Tisk

Uspořádali naši výroční valnou hromadu. Také jsme se zúčastnili výročních valných hromad okolních sborů.

Celý článek...
 


Činnost aktuálně

Probíhají pravidelná měsíční cvičení jednotky SDH.

Výroční zprávy