Úvodní strana Činnost


Činnost v měsíci červenci

Email Tisk

Opět jsme měli několik cvičných zásahů na procvičení rozvinutí dopravního vedení, útočných proudů, komunikaci přes radiostanice, obsluhu agregátů a zopakování všeho důležitého. Po roce jsme pomáhali s řízením dopravy během cyklistického závodu Kolo pro život.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci červnu

Email Tisk

Pravidelné měsíční cvičení. Na programu bylo opakování v podobě rozvinování dopravního vedení. Pomáhali jsme s likvidacií po přívalových děštích v Třebotově.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci květnu

Email Tisk

Naše děti vyrazily na jarní kolo Plamene do Psár. Tato soutěž je obtížná, protože je zde hodně disciplín. Zúčastnili jsme se okrskové soutěže v Jinočanech.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci dubnu

Email Tisk

Zúčastnili jsme se dětské soutěže v Hřebči – železný soptík. Jedná se o dětskou verzi železného hasiče. Také proběhlo pravidelné cvičení jednotky a již tradične sběr železného šrotu.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci březnu

Email Tisk

Proběhlo pravidelné cvičení jednotky. Naše děti se vydaly na první soutěž mladých hasičů v letošním roce...

Celý článek...
 

Činnost v měsíci únoru

Email Tisk

Po delších přípravách začal od 14. hod. u kostela sv. Martina 15.třebotovský Masopust. Všem kdo se na přípravách a chodu podíleli děkujeme a doufáme, že pokud jste přišli, tak jste nelitovali...

Celý článek...
 

Činnost v měsíci lednu

Email Tisk

Tento měsíc jsme měli CAS mimo zásah z důvodu výměny spojky, také začala od 19. hodiny naše výroční valná hromada a to v restauraci u Růžičků...

Celý článek...
 


Činnost aktuálně

Probíhají pravidelná měsíční cvičení jednotky SDH.

Výroční zprávy