Úvodní strana Činnost Činnost 2017

Činnost 2017

Činnost v měsíci prosinci

Email Tisk

Měli jsme pravidelné cvičení jednotky, které proběhlo v obci Chyňava. Po menších přípravách slavnostně rozsvítili obecní vánoční strom. Děti ze ZŠ zazpívaly koledy a u svého stánku prodávaly vlastnoručně upečené cukroví.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci listopadu

Email Tisk

Pomohli jsme s organizací 3. Svatomartinského jarmarku. Přípravné práce spočívaly v postavení několika stanů, rozmístění stánků pro místní prodejce.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci říjnu

Email Tisk

Proběhlo pravidelné praktické cvičení. Jako vždy jsme si zopakovali obsluhu agregátů na CAS. Navštívili jsme kolegy z HZS Praha- Radotín, kde byl den otevřených dveří. Děti si prohlédly zázemí a především techniku.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci září

Email Tisk

Měli jsme měsíční praktické cvičení. Během několika cvičných zásahů jsme si zopakovali různé způsoby zdolávání požárů. zúčastnili oslav 115. výročí hasičů v Jinočanech. Bylo to příjemné odpoledne za doprovodu povedeného počasí. K vidění bylo několik ukázek, mezi které patřilo i hašení automobilu.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci srpnu

Email Tisk

Měli jsme několik technických zásahů. Proběhlo pravidelné měsíční cvičení. Na programu jako vždy obsluha agregátů na CAS

Celý článek...
 

Činnost v měsíci červenci

Email Tisk

Opět jsme měli několik cvičných zásahů na procvičení rozvinutí dopravního vedení, útočných proudů, komunikaci přes radiostanice, obsluhu agregátů a zopakování všeho důležitého. Po roce jsme pomáhali s řízením dopravy během cyklistického závodu Kolo pro život.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci červnu

Email Tisk

Pravidelné měsíční cvičení. Na programu bylo opakování v podobě rozvinování dopravního vedení. Pomáhali jsme s likvidacií po přívalových děštích v Třebotově.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci květnu

Email Tisk

Naše děti vyrazily na jarní kolo Plamene do Psár. Tato soutěž je obtížná, protože je zde hodně disciplín. Zúčastnili jsme se okrskové soutěže v Jinočanech.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci dubnu

Email Tisk

Zúčastnili jsme se dětské soutěže v Hřebči – železný soptík. Jedná se o dětskou verzi železného hasiče. Také proběhlo pravidelné cvičení jednotky a již tradične sběr železného šrotu.

Celý článek...
 

Činnost v měsíci březnu

Email Tisk

Proběhlo pravidelné cvičení jednotky. Naše děti se vydaly na první soutěž mladých hasičů v letošním roce...

Celý článek...
 

Činnost v měsíci únoru

Email Tisk

Po delších přípravách začal od 14. hod. u kostela sv. Martina 15.třebotovský Masopust. Všem kdo se na přípravách a chodu podíleli děkujeme a doufáme, že pokud jste přišli, tak jste nelitovali...

Celý článek...
 
Více článků...
Strana 1 z 2